Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti amikor kölykök voltatok...

Ti amikor kölykök voltatok aludtatok az oviban? Mert én sosem tudtam :D igaz nem ma volt, de akkor is emlékszem míg a többiek aludtak én ültem egy padon mert én nem tudtam mert hipervoltam mindig :D

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 23:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 4 évből 3 évig bent aludtam az oviban. Legtöbbször nem voltam álmos, ezért csukott szemmel kivártam az uzsonnaidőt. Amikor meghallottam annak a tolókocsinak a csörgését, amelyen hozták az evőeszközöket mindig megörültem, mert onnan tudtam, hogy mindjárt kaja. :D Ritkán fordult elő, hogy tényleg aludtam és úgy kellett felébreszteni.
2019. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem mindig hazahoztak délben, most a gyerekeim ovisok, ha nem tudnak aludni akkor is mozdulatlanul csukott szemmel kell feküdniük
2019. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha jött az ovónéni, mindig becsuktam a szemem, nagyon ritkán aludtam el. :D
2019. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!