Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt úgy mint én, hogy...

Más is volt úgy mint én, hogy gyerkőcként nem vele azonos nemü volt a legjobb barátja? Én fiú vagyok és emlékszem hogy Zita volt a legjobb barátom mikor ovis voltam és suliban is ált lány volt az.

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem oviban fiú és lány barátom is volt és még alsós általánosban is,most már nem
2018. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nemből vannak igaz barátaim.
2018. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

25f vagyok


Nekem fiúk voltak a barátaim általános suliban, utána inkább egyedül éreztem jól magam. Aztán akkor megint próbáltam barátkozni, és csajok társaságát jobban élveztem. Sajna viszont nem találtam olyan embereket, akikkel szívesen lennék barátságban. Szóval én is furi vagyok 😃

2018. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, még ma is. Jobb nővel foglalkozni, mint egy azonos neművel b×××ni.
2018. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam. Dávidnak hívták. Csak 4 ben tört meg a jég, lett egy Anett is a sok fiú mellé :D
2018. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!