Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék én is olyan,...

Hogyan lehetnék én is olyan, mint az unokahúgom?

Figyelt kérdés
Van egy unokahúgom, olyan gyakran nem találkozunk, de én olyan akarok lenni, mint én. Mikor vannak ilyen nagy családi összejövetelek, mindenkivel megtalálja a közös hangot. 100 éves déditől kezdve a politológus nagybátyánkig, bárkivel elbeszélget bármiről és mindenki imádja. Olyan nyitott és nem is tudom... Én nem vagoyk ilyen, végig anyám hátában vagyok kb. nem tudok feloldódni. Gondolom az életben is ilyen... Én is ezt akarom. De hogy változzak?
2019. nov. 9. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, javítás: olyan akarok lenni, mint ő
2019. nov. 9. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Légy önmagad. Ne másokhoz hasonlítsd magad mert úgy még rosszabb lesz a helyzet. Biztosan azért találja meg mindenkivel a közös hangot mert érdekli hogy mi van velük és szívesen kérdezget tőlük mindenfélét. Ha te is el akarsz velük beszélgetni és egyáltalán nem érdekel az életük akkor nagyon nem fog működni
2019. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld megérteni először is az embereket, gondolatait. Ahogyan válaszolnak neked abból tudhatod, hogy milyen fajta választ adhatsz. Ha már egy kicsit jobban ismered, akkor már fel tudsz dobni ezernyi olyan dolgot, ami őt érdekel. Soha ne legyen előítéleted senkivel, olyan kedves legyél mindenkivel, mint ahogyan elvárod, hogy veled legyenek. És ez szerintem a legfontosabb..


Dolgoztam sok helyen, kereskedelemben, építőiparban, irodában, tényleg sok féle-fajta munkakörben. Nagyon sok embert ismertem meg és talán tényleg az a legfontosabb, hogy mindenkihez pozitívan állj hozzá, biztos lehetsz benne, hogy vissza fogod kapni. Ne félj adni idegennek, akár egy gesztust, akár egy kedves szót vagy akár bármit. Hiszen ha adsz, akkor a későbbiekben, te is elvárhatod ugyan ezt, ki tudja mikor jön jól egy kapcsolat valahol, ha baj van. :)


Remélem tudtam segíteni. 24/F

2019. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Egyet értek az előttem hozzászólóval. Légy önmagad, és ne akarj olyan lenni mint más. Belőled csak egy van.

Én introvertált vagyok. Szöges ellentéte az unokahúgodnak. Az, hogy bárkivel el tudjak beszélgetni feszengés nélkül nagyon nehéz feladat. De nem is erőltetem. Elfogadtam és már nem is hibaként tekintek rá, amit ki kéne javítani. Mert úgy vagyok jó, ahogy vagyok. És te is úgy vagy jó, ahogy vagy :)

2019. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem én, csak én nem érzem jól így magam :S pedig 30 is elmúltam már
2019. nov. 9. 15:42
 6/7 A kérdező kommentje:
"24/F" Köszönöm szépen!
2019. nov. 9. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
4/6 vagyok. Ha így nem érzed jól magad, akkor ki kell lépned a komfortzónádból, és erőltetned kell a másokkal való kommunikációt. Próbálkozz netes oldalakon. Ha jó az angol nyelvtudásod próbáld ki az interpals.net oldalt. Más országokból ismerkedhetsz és beszélgethetsz emberekkel.
2019. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!