Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék én is ilyen?

Hogy lehetnék én is ilyen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy vannak olyan lányok,akiknek nem igazán kell küzdeniük,simán szereznek barátokat.

Nekik ösztönösen megnyílik "mindenki", barátkozni akarnak velük,pedig lehet,hogy még nem is váltottak 1 szót sem.

Mit csinálnak, amitől csak úgy vonzzák magukhoz az embereket?


/egy gimis lány/



2019. szept. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek szívesen vannak olyan emberek társaságában akik:

Nyitottak, vidámak, kedvesek, mosolyognak, barátságosak, nyugodtak, elfogadóak.

Az olyan emberekt kerülik, akik: mogorvák, rosszkedvűek, zárkózottak, problémásak, stb.


Egyébként nem szép, de gimiben azok népszerűek, akik menőn néznek ki, én sosem tartoztam ezek közé, olyanokkal barátkoztam, akik elfogadtak. Mindenkinek úgysem tudsz megfelelni.

2019. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél önmagad. -aki így elfogad, a barátod is lesz, aki meg nem, annak a "barátsága" is kárászéletű lesz. Sose bánd, ha elpártolnak mellőled olyanok, akik nem érdemesek a barátságodra.
2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*kérészéletű
2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Önmagad akarj lenni! Most lehet sok barátjuk van, de később a fele sem fog velük törődni. Téged is megtalálnak majd jó emberek, akik hozzád illenek. Türelem!
2019. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!