Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rubik kockàt minden àtlagelm...

A rubik kockàt minden àtlagelméjü ki tudja rakni es csak idöben van eltérés az emberek közt?

Figyelt kérdés
Ugy èrtem "minden àtlagelméjü",hogy most az öregekkel kisgyerekekkel stb nem szàmolva.
2019. nov. 11. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A konklúzió ebben az esetben inkább az, hogy a rubik kocka kirakása intelligenciától független.


Nyilván igényel egyfajta gondolkodást, problémamegoldó készséget azok részéről, akik maguktól jönnek rá, illetve szintén igényel egyfajta készséget az, hogy a mozdulatokat begyakoroljad és hogy fel tudd ismerni, hogy mikor mit kell lépni.


Viszont egyikkel sem lehet leírni azt, hogy egy személy intelligens vagy sem, erre ott van az iq teszt, de azzal meg az a probléma, hogy az ember életképességét nem méri, lehet valaki nagyon intelligens és mégis hülye az élethez.

2019. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9es vagyok, számomra is az a konklúzió, hogy független a dolog az intelligenciától. Gondolom kinek hamarabb áll rá az agya, kinek később.
2019. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Toomyre_0210 válasza:
8 évesen kezdtem 13 évesen 10,64 mp volt a rekordom (versenyen). Valamiért gyorsabb voltam versenyeken,mint otthon. Ma már sajnos nem kockázok leginkább a szabadidőm hiánya miatt.
2020. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!