Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, amikor itt az oldalon...

Férfiak, amikor itt az oldalon nők véleményét kéritek ki valamilyen témában, nem veszitek figyelembe, hogy "egy nő mindig mást mond, mint amit valójában gondol"?

Figyelt kérdés
Emiatt nem valószínű, hogy valóban releváns válaszokat fogtok kapni tőlük. Mindenki látott már számtalan példát, amikor az elmélet és a gyakorlat totálisan eltért egymástól a hölgyek esetében. Nem gondoljátok, hogy emiatt nincs értelme az itteni válaszaiknak komoly jelentőséget tulajdonítani?

2017. okt. 2. 09:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
61%
Én inkább azt mondanám, hogy valóban azt gondolják, amit írnak, de sajnos kellő önismeret hiányában azt írják amilyennek hiszik magukat és nem azt amilyenek valójában.
2017. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2017. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Én férfi vagyok de előrébb tartom hogy olyat irjak amit hadznosnak tartok mint amit csak kiáltanek a rét közepén nem ugyan azt mondom egy gyereknek meg egy nyugdijjasnak mivel maskepp ertik es fogjak fel
2017. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Én azt is írom ,amit gondolok. Nem dumalok félre.

Önismeret megvan.

Azért is pontoznak le sokszór mert ami a szivemen az a számon.

n25

2017. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig azt írom amit gondolok. Az én válaszaim pl relevánsak
2017. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
4 es nezd meg az en pontszamaim 58 3 as voltam amiatt irok elfogultan mert az vagyok nem fogok hazudni semmi szuksege senkinek egy masik velemenyere csak irányra az en velemenyem szerint olyan iramyra ami betájol
2017. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Minden ember elfogult nőnek férfinek gyereknek idosnek tartod magad? Gondolom 97% annak, akkor elfogult vagy
2017. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Khm... férfiból és nőből is van kamus meg önbecsapós meg normális is. Ez így hülyeség, hogy MINDEN nő mást mond, mit amit gondol.
2017. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

A nőben minimum két különböző személyiség lakik.

Itt kivétel nélkül mindegyik szemérmes, becsületes, hűséges.

De látnád őket buliban pár pohár "üccsi" után!

2017. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

Aki hisz a nőknek, az a férfi még mérhetetlenül naiv. Még! Aztán rájön... De sokszor akkor már késő...


Nem csak itt, a való életben sem szabad a legtöbb esetben hitelt adni a nők szavának. A nők alaptermészetének része a valótlan állítása, hogy ezzel zavart és félreértést keltsenek, és így jussanak különféle előnyökhöz az életben. Ráadásul legtöbbször erről nincsenek is tisztában, vagyis föl sem tűnik nekik, hogy teljesen mást csinálnak mint amit mondanak. Vagy ha fel is tűnik nekik, szerintük ez nem lényeges dolog és elintézik egy "ugyan már"-ral. Ezért sem kérdezek itt nőket, meg való életben sem kérem ki nők véleményét. Minek? Ismeritek a mondást: "Ne kérdezz, ha nem akarod hogy hazudjanak neked."


De mondjuk azt sem gondolom, hogy valaki bárkinek is az itteni válaszát komolyan figyelembe venné saját véleményalkotásához és döntéséhez. Ez a "fórum" egyfajta szórakozás a legtöbb embernek, ahol név és arc nélkül jól be lehet szólogatni egymásnak...

2017. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!