Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy romának véletlenül nem...

Ha egy romának véletlenül nem sikerül valami, miért az az első dolguk, hogy rasszistának kiáltanak ki másokat? Ruszó Tibi, X-faktor.

Figyelt kérdés

Végül mégis bejutott, csak nem egyenes ágon.

Olvasgattam a sok kommentet, és van egy csoport, amelyik semmi másra nem képes, csak lerasszistázni Alexet, mert neki nem ez a fiú volt a kedvence.

Szerintem meg korrekt, nyíltan elmondta, hogy ez a zenei stílus nagyon távol áll tőle, bár a fiú tényleg jól énekel.


Az egyik kommentelő leírta, hogy sajnos ez a fiú rettentően buta, 3 sort nem tudott megjegyezni. erre is egyből betámadták őt, hogy rasszista. Ez a vélemény minden volt, csak rasszista nem, nem szidta a származását, csak leírta, hogy buta. Ez pedig tény, a fiú egy mondatot nem képes elmondani, csak bárgyún vigyorog.


Anno Győzike is ugyanezt csinálta, ha valaki olyasmit mondott neki, ami nem volt ínyére, egyből jött a "mert én cigány vagyok" dumával. Akkor valamelyik műsorban Sebestyén Balázs mondta is neki, hogy nem reagálhat mindenre ezzel.


Miért nem tudják belátni egyesek, hogy ha valamit nem jól csinálnak, akkor azt nem jól csinálják, és nem azért mondja meg nekik az ember, mert romák, hanem mert tényleg nem jók?

Kritizálni tilos őket, úgy adják elő magukat, mintha tökéletesek lennének.

Mit lehet kezdeni az ilyen felfogású emberekkel?



2019. nov. 11. 17:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Most láttál először cigányt? Mindenre ezzel jönnek. Ostoba gyökerek. Tibike fején is látszik hogy egy kivagyi szarcsimbók akinek elég hogy raj meg gajdol mint a fába szorult féreg, de arra nem képes hogy egy szöveget megtanuljon. Csak azért vitték tovabb, mert cigány. Fehér magyarként már az első ilyen link húzás után kivágták volna mint cicát szarni.
2019. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%

Ne ciganyozzatok,nem mindegyik ostoba,undorito...

A szerelmem,zongorázik,lovagol,nyelveket beszél es sohasem karomkodik,nemmiszok,nem dohanyzik...

Erröl ennyit

2019. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Attól még hogy 100bol egy képes normálisan viselkedni és élni, a többség megérdemel minden gyűlöletet.
2019. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem nézem ezt a szutykot már. Viszont ezek mindenre így reagálnak, szó szerint bármire. Ha szarul csinálja ki kellett volna vágni csak azért is. Ha jó akkor megérdemli hogy tovább jusson.
2019. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%

3-as vagyok ez a Ruszo Tibi nekem se szimpi!

Ronda,majdnem fekete.

A roma nök között vannak normálisak pl az én szerelmem,akarhol megjelenik mindenki szerelmes lesz egyböl belé!

2019. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha normálisan élő, kedves kulturált ember, akkor senkit nem érdekel hogy cigány. Én is ismerek ilyet. De ezzel a Tibi gyerekkel nem szívesen találkoznék a lépcsőházban.
2019. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Ugye milyen durva? :) Ők rasszistáznak le minket magyarokat állandóan, és közben annyira ostobák, hogy nem veszik észre, hogy pont ők a rasszisták. Hiszen ők utálják OK NÉLKÜL a magyarokat. Ezzel szemben a magyarok OKKAl utálják a cigányokat. Na most akkor ki a rasszista?
2019. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Az Alex egy nagy senki. Amióta ő a mentor nem is nézem ezt a műsort. Volt az Eurovízión? Naés? Más ország képviseletében én is bármikor kimegyek, ha valaki ír nekem egy dalt (Alex se magának írta az övét).
2019. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Sérül az egójuk.
2019. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Mert buták,ez a legkönnyebb.De a "magyar paraszt" az bezzeg nem rasszizmus...

Persze ez nem mindre igaz.

2019. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!