Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy romának véletlenül nem...

Ha egy romának véletlenül nem sikerül valami, miért az az első dolguk, hogy rasszistának kiáltanak ki másokat? Ruszó Tibi, X-faktor.

Figyelt kérdés

Végül mégis bejutott, csak nem egyenes ágon.

Olvasgattam a sok kommentet, és van egy csoport, amelyik semmi másra nem képes, csak lerasszistázni Alexet, mert neki nem ez a fiú volt a kedvence.

Szerintem meg korrekt, nyíltan elmondta, hogy ez a zenei stílus nagyon távol áll tőle, bár a fiú tényleg jól énekel.


Az egyik kommentelő leírta, hogy sajnos ez a fiú rettentően buta, 3 sort nem tudott megjegyezni. erre is egyből betámadták őt, hogy rasszista. Ez a vélemény minden volt, csak rasszista nem, nem szidta a származását, csak leírta, hogy buta. Ez pedig tény, a fiú egy mondatot nem képes elmondani, csak bárgyún vigyorog.


Anno Győzike is ugyanezt csinálta, ha valaki olyasmit mondott neki, ami nem volt ínyére, egyből jött a "mert én cigány vagyok" dumával. Akkor valamelyik műsorban Sebestyén Balázs mondta is neki, hogy nem reagálhat mindenre ezzel.


Miért nem tudják belátni egyesek, hogy ha valamit nem jól csinálnak, akkor azt nem jól csinálják, és nem azért mondja meg nekik az ember, mert romák, hanem mert tényleg nem jók?

Kritizálni tilos őket, úgy adják elő magukat, mintha tökéletesek lennének.

Mit lehet kezdeni az ilyen felfogású emberekkel?



2019. nov. 11. 17:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez a tibi gyerek olyan fehér lenne mont a fal, akkor is mindenki ugyanezt mondaná róla, hogy oké oké szép hangja van de olyan egyszerű csórikám mint a faék. Be lehetne fejezni mostmár hogy mindenkire rádobáljuk hogy rasszista, ha mer egy rossz szót szólni egy cigányra. Rohadt unalmas és ostoba dolog.
2019. nov. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem érdekel, hogy cigány, nem cigány...

Annyit tudok, hogy tegnap szétuntam magam az x-faktoron, mással foglalkoztam éppen, de amikor ez a gyerek elkezdett énekelni felkaptam a fejem.

Nagyon odarakta tegnap, igaz ehhez kellett Alex dala is (akit szintén nem sokra becsülök, de olyan szövegeket tud írni, ami nagyon megérint).

Egy szó, mint száz, ezt az élményt jó darabig nem fogom elfelejteni.

2019. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Dávid 777 válasza:
8%
Énis látam azt a posztot,de azt ugye vágjátok,hogy magyarok is szídták alexot amúgy elég durva kommentek voltak ott...volt vagy kető amin sírtamxdddddddx
2019. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Mindenkit szidnak.

Olyan ember nincs, aki megfelelne ennek a kifinomult közönségnek.


Érdekes, most sokan a régi zsűrit emlegetik, hogy az milyen jó volt, szakmailag értettek a témához, jól válogatták össze a versenyzőket, stb.

Szerintem ezeknek az embereknek kihagy az agyuk. Amikor az a bizonyos régi zsűri volt, másból sem álltak ki a kommentelők, mint az aktuális zsűri fikázásából.

Keresztes Ildikó, Presser, meg ilyenek, most pozitív emlékként vannak emlegetve, akkor meg minden rossz volt, amit csináltak. Kiöregedtek, nem értenek már hozzá, nem tudnak lépést tartani a fiatalokkal, már nem a 70-es években vagyunk, stb.

Tessék, most odaültettek fiatalokat, egyből ez lett a baj.


Nem olyan régen még Radics Gigit osztották, nem gyengén. Alkalmatlan, tehetségtelen, egy dalt se tudnak mondani tőle, stb.

Most, hogy Bogi van, már Gigi "mennyivel jobb volt", ő legalább értett hozzá, stb.


Minden évben ugyanez megy a kezdetektől, hogy akinek kihullik a kis kedvence, aszerint a mentor botfülű és alkalmatlan.


Tipikus "ha van sapka, azért, ha nincs, akkor azért" mentalitás.

2019. dec. 12. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!