Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak v a nőknek van...

A férfiaknak v a nőknek van erősebb a lábszaguk? És milyen időként?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de általában a Férfiaknak v nőknek szokott e erős lábszag lenni, és mennyire szokott és milyen időkben?

2019. nov. 12. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tudtam, hogy valami hiányzik. Ez volt az... :D
2019. nov. 13. 00:36
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
64%
Megérte felnézni 😂
2019. nov. 13. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A férfiaké tuti erőseb, szinte mindig. Viszont a nők lába imádni való, puszi rá:).
2019. nov. 13. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
En eddig 2x is lanynal ereztem labszagot, ugy, hogy ulo helyzetben lehetett erezni... Ja meg egyszer nekem is volt, vettem egy uj, nagyon rossz minosegu cipot, amibe beleizzadt, pedig nekem sosem volt budos a labam. Mindket szitu inkabb tavasszal, nyaron tortenhetett.
2019. nov. 13. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Lányoknal büdösebb
2019. nov. 14. 06:16

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!