Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak v a nőknek van...

A férfiaknak v a nőknek van erősebb a lábszaguk? És milyen időként?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de általában a Férfiaknak v nőknek szokott e erős lábszag lenni, és mennyire szokott és milyen időkben?

2019. nov. 12. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Tudtam, hogy valami hiányzik. Ez volt az... :D
2019. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
76%
Megérte felnézni 😂
2019. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
A férfiaké tuti erőseb, szinte mindig. Viszont a nők lába imádni való, puszi rá:).
2019. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
En eddig 2x is lanynal ereztem labszagot, ugy, hogy ulo helyzetben lehetett erezni... Ja meg egyszer nekem is volt, vettem egy uj, nagyon rossz minosegu cipot, amibe beleizzadt, pedig nekem sosem volt budos a labam. Mindket szitu inkabb tavasszal, nyaron tortenhetett.
2019. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Lányoknal büdösebb
2019. nov. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Draga perverz baratom. Szerintem egy budos labu nonek alapbol budosebb, mint egy budos labu nonek, de. Egy no nejlonharisnya vagy mezitlab viselt cipok hasznalataval tudja fokozni a budosseget.

Egy tenyleg nembudoslabu N.

2020. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, bocs. Budos labu ferfinek alapbol budosebb. Javitva.
2020. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szakközépsuliban voltak lány és fiú osztályok. Én a lány osztályba jártam, és volt, h pl egy fiú osztály után kellett bemennünk órára. Hát majd fel fordultunk, nyitva kellett tartanunk az ablakot is órák alatt, hiába volt tél. Lány osztályok után nem volt ilyen tapasztalat.
2020. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férfiaké. Talán a Pálpusztai és az Ementáli keveréke ecettel fűszerezve.

De egy női sajtszagú tappancs minden férfinek K.O.-t ad:).

2020. aug. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!