Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg szabadságot jelent a...

Tényleg szabadságot jelent a buli, pia, drogozás, dugás bárkivel, és ez HA megy a nőknek/férfiaknak egyszerre akkor mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Tehát nem értem ezt a dolgot, és már csak azért sem mert én már tényleg elmondhatom, hogy kiéltem magamat ergo ki**tam saját magammal is ezzel az életvitellel. Mind ezt úgy, hogy közben nem éreztem magam szabadnak csak addig amíg hatott a pia,drog,NŐ egyébként meg full depresszió volt a következménye mindennek.


Egyébként legtöbbször nők szájából hallom azt, hogy "még élni szeretnék" ide tartozik az erről alkotott véleményem (nem általános, de szinte csak ilyennel találkozom)

Tehát:

-Itassanak lehetőleg ingyen a pasik,mert én megérdemlem.

-Adjanak drogot a haverok/pasim.

-A párom mellett azért, ha néha úgy támad kedvem mást is le akarok cumizni, és nézze már el nekem mert én vagyok a **Kalányos Eszmeralda**

stb...stb, amikor ezt meghallom azonnal menekülök annyira ismerem az ilyesmit (a korábbi tapasztalataim, és saját magam miatt is ).


Megértem azt, hogy a nők hamarabb használódnak el, és 30-40 évesen már nincs lehetőségük élni (legalábbis úgy gondolják sokan), és talán ezért viselkednek így "amíg még kapós vagyok utánna már úgyis mindegy" alap.


Ja, és én egyáltalán nem vagyok külömb, én is kivettem minden szarból a saját részemet, éppen ezért vetődött fel ez a kérdés.

Abszolút csak akkor mentem el bulizni, ha alapvetően boldogtalan voltam, és nem kárpótolt sem egy csaj max kis ideig sem egy jó pia ,drog,dugás.Amikor valami velem tényleg nem volt okés csak rontott. Néha tényleg kell az ember életében ez a szórakozás dolog,de valahogy mégsem csak ennyiben merül ki ez az egész (nálam sem).


Szóval, ha én és a környezetemben minden pasi,nő akkor megy el bulizni, ha szarúl van akkor ezek a **Kalányos Eszmeraldák** (nem a romaság miatt írom amúgy), és a **Mr.Peti,Sanyi,Jani,Tomi,Dani stb Busták tényleg ez miatt érzik magát szabadnak?? Csak, mert nagyon boldogoknak tűnnek.


A másik fele a dolognak, hogy ha tegyük fel nem ilyen zülledék, és NŐ az érintett akkor mégis miért vigyorog folyton még akkor is, ha egyébként totál negatív dolgokkal jár ez az egész, ha valami szar történik vele alapból kihasználják(én is kihasználtam az ilyen nőket pl 2 hete is volt egy ilyen akit dobtam pár alkalom után) "pozitív élet felfogás" ezt valahogy nem tudom elképzelni az ilyen emberekről.


Szóval kiélni magát annyit jelent, hogy elhasználni??

Tudom van egy egészséges szintje is a dolognak, de egyszerűen nem értem ezt az egészet :/ néha úgy érzem, hogy mintha csak rajtam nem segítenének ezel a dolgok.


24f


2016. dec. 5. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak üresfejű emberek, akik az ilyen felszínes, érzéki örömöket ismerik csupán az életből.
2016. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem leginkább úgy tűnik, hogy nagyjából nulla élettapasztalatod van, azt az 1-2 esetet, amit eddig láttál, ráhúzod az egész világra és abszolút nem vagy képben. Talán kéne némi nyitottság, rugalmasság mert ezzel a hozzáállással nem fogsz sokáig jutni. A világ nem olyan, mint ahogyan te kitaláltad magadnak, baromi sokféle ember van.

Kérdésedre a válasz: igen a buli, drog, pia, szex adhat (néha hamis) szabadságérzetet.

Ha viszont neked valami nem jön be azt feleslegesen erőlteted.

2016. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Néha hamis??? :D mi?? Mintha teljesen normális dolog lenne ez az egész...jólvan ahogy látom én vagyok hülye :)
2016. dec. 5. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
3 nekem már adott szabadságérzetet nem egyszer, abszolút jó volt, de ha neked nem ad semmit, akkor ne csináld, ez ilyen egyszerű. Nem kell másokat lenézni, a legtöbb ember el tudja engedni magát egy jó koncerten némi alkohol segitségével, ebben semmi rossz nincs. Sőt, elárulom az emberek ezért szoktak inni, drogozni és d.ugni.
2016. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szimpla buliról,szexről van szó :)
2016. dec. 5. 20:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Sőt elárulom, hogy TUDTAM :) -.- egyéb hülye aki okosítani akar?
2016. dec. 5. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
6 nézd, én vettem a fáradtságot ls végigolvastam, amit ide összehordtál, sok értelme nem volt, kérdeztél valamit, válaszoltam. Mégis mit akarsz hallani? Azon kívül, h minden nő qurva? Mondjuk ezen az oldalon ebben sokan meg fognak erősíteni, egy halom csalódott, csödtömeg, senkiházi férfi. De ez nem a valóság, csak a saját sikertelenségük kivetülése. Szerintem ne állj be ebbe a sorba.
2016. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

értelek kérdező én is átéltem hasonló korszakot és valóban ilyesmi.

szerintem a kaliforgia sorozat mutatja be ezt az élethelyzetet egészen jól.

ott a főszereplőnek a rengeteg dugás,nők tömkelege a pia a drog,gyakorlatilag melóznia sem kell,aztán mégis egyre szarabbul van tőle és üres az élete,mert igazából csak a régi nőjét és a gyerekét a régi átlagos életét akarja vissza.

azt az érzést amikor elégedett és boldog volt.


ami esetleg különbség közted és köztem hogy én nem ítéltem el a könnyűvérű nőket azért amik,hanem élveztem őket és örömforrásnak tekintettem.

aztán a sok felcsípett és megdugott közül az egyik úgyis más lesz mint a többi.

2016. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 8/8 mindenképp elkezdem nézni :)
2016. dec. 5. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

oké:)

amúgy a sorozat a pua-knál is tananyag,annyira komolyan tolja benne a naturál csajozást és a kifogás leszerelést a pali.

szóval ebből a szempontból is érdemes nézni,ha mégsem ábrándultál ki annyira a kis könnyűvérűekből és még többet akarsz.

2016. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!