Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elfogadni...

Miért nem tudom elfogadni hogy van aminek vége van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok lezárni a dolgokat.

Sorozatok nézése után vettem észre hogy valóban így van. Ha vége van egynek egyszerűen rosszul érzem magam. Mondták már hogy mondjam meg magamnak hogy vége van, de képtelen vagyok rá.

Ha valamibe belekezdek több emberrel és csináljuk több ideig, majd valami miatt nem tudjuk folytatni, ugyanez. Idővel ki tudom heverni, de van hogy fél évig is eltart még teljesen tovább lépek. Nem csak nagy dolgok, kisebbek is. Úgy érzem hogy azt az időt amit e tevékenységre fordítottam nem tudom kihasználni, pedig lenne mire.

Mit tegyek ez ellen? 17/F



2019. nov. 13. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
+ hozzá jön, hogy nem szeretem a változást. Egyenesen kerülöm.
2019. nov. 13. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Röghöz kötött vagy. A röghöz kötött ember nem akar a sivár, unalmas, megszokott életén változtatni. A váratlan helyzetekben az ilyen emberek nem tudnak mit kezdeni a szituációval, merevek. Ha nem akarsz kimozdulni a megszokott világodból akkor majd egyszer azon kapod magadat, hogy elmegy az élet feletted, nem vettél részt semmiben, nem mersz belefogni semmibe, a párkapcsolatod rossz lesz vagy nem is lesz, mivel nem akarsz kimozdulni a megszokott környezetedből. Racionálisan nem tudod megvalósítani magadat, mert nincs mit, ez meg azt eredményezi, hogy önbizalomad sem lesz. A megoldás pusztán annyi, hogy az unalmas életedet lecseréled és elkezdesz olyan dolgokkal foglalkozni amik újak és mersz innovatív lenni.
2019. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az új dolgokba mégis könnyen belemegyek, a régieket nem szeretem eldobni. Ha valamit szerettem csinálni, hiába lett más, csinálom tovább. Van hogy idővel "elhagyok" egykét ilyen dolgot, azok a legjobbak. Amikor én mondom hogy vége van. Az a baj ritka
2019. nov. 13. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a változást és kerülöd is ,hogyan fogsz bele új dolgokba?
2019. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem az tett be, hogy végezten a sulival, érettségi óta szét vagyok esve, ennek 1 éve, de még mindig ha hiányérzetem van elmegyek a sulihoz, és bekukucskálok a kapun, volt tanáraimat nézem facebookon és akkor kicsit vidámabb leszek. Meg alig tudom még mindig elfogadni, hogy vége van a Szökés sorozatnak, ha tehetném amnéziássá ütném üagam, hogy megnézzen még egyszer, és még egyszer. És nekem sincs se párkapcsolatom se értelmes életem mert félek tőle, hogy lesz, és félek attól, hogy vége lesz. Szüleim érettségi után felkínálták a lehetőséget, hogy kapok a Swift helyett egy újabb autót, de azt sem mertem, mert sőt sírtam. Még akkor is könnyeztem amikor meglett a C jogsim és a B-t le kellett adni.
2019. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!