Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja elfogadni, hogy vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja elfogadni, hogy vége?

Figyelt kérdés
A szerelmemmel sajnos szakítanunk kellett , de nem az ő hibájából és nem is az enyéből. 2 hete beszeltünk utoljára, akkor arrol volt szo hogy majd megprobálom helyre hozni még , lehet arra vár azóta is hogy most mi van, de én nem merek neki írni,képtelen vagyok kimondani hogy vége, szépen csendben leszedtem facerol a kapcsolati állapotot,neki még mindig ott van. de miert nem ir,mégcsak meg se kerdezi hogy akk mire jutottam? :S én nem akarok neki irni sot most senkinek, magam alatt vagyok es nem tudnék neki mit írni :(
2015. okt. 14. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Fogd meg a kis MP3/4/5... adat és keríts valami inspirló zenét

2.Feküdj le az ágyikódba

3.Gondolkodj el azon mit akarsz és hogy mit nem,aztán cselekedj... ha túlságosan általánosítottam, akkor gondolkodj el azon hogy te is: hol élsz hány éves vagy a másik hány éves és mi volt a szakítás oka?

4.ha ezt mind tisztáztad, akkor írj ide vissza és várd a válaszokat

5. foglald le magad valami mással:pl. tanulás

remélem segítettem, tudom egy szakítás nem könnyű de ne ess szét...

sok sikert

2015. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szót, egy mondatot leírhatsz neki, hogy vége a kapcsolatnak a részedről. De ennél többet ne írj. Ne bocsájtkozz felesleges vitába, konfliktusa vele. Közben ezzel egyidőben közöld az osztálytársakkal vagy munkatársakkal, hogy most szakítottál a barátoddal és velük menj a buszig, vagy haza még sokáig.Ne maradj ki este és ne mond meg a legjobb batátnődnek sem, hogy mikor hova mész.Csak a szüleidnek.Velük is beszélj erről.Add meg a volt barátod elérhetőségét a szülőknek, ha bármi történne , pl. ha keresne, akkor neki nem vagy itthon.Személyesen már ne találkozz a volt baráttal és ne is üzengess mert csak úgyis megalázna ezek után.
2015. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen majdnem elfelejtettem, hogy a szakítás után töröld, tiltsd le.Ezt lányom is megcsinálta és jó sokáig még zaklatta az illető őt is és minket is.De nem válaszoltunk neki.Új telefonszámot vett a lányom és így nyugta lett végre.Sajnos ez ilyen drasztikusan megy.Másképpen nem tudsz szabadulni.
2015. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Neked annyi eszed van, mint egy marék lepkének.

De hát minden hülye magából indul ki.

2015. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!