Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ha egyszerűen...

Mit tegyek hogy ha egyszerűen nem tudom kimondani hogy valaminek vége, és nem is bírom elfogadni magát a tényt?

Figyelt kérdés
Se egy szakításnál,se egy iskola végén,se egy barátság végén,se egy munkahely végén..próbálom ráállítani magam hogy azé lett egy utazás amiben emberek,időszakok,intézmények,csak ideig óráig utaznak veled...de folyton visszatekintek és nem tudok továbblépni..az emlékeimből élek és nem tudom elfogadni hogy lekel valamit zárni,ami jó volt,ami szép volt...:(

2014. márc. 7. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell lezárni. Csak nyitni kell a jövőnek is. Hagyj neki helyet a múlt mellett. Végül is azért élted meg hogy legyen valami szép amire gondolhatsz egy üres pillanatban. És hogy legyen tapasztalatod.
2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is küzködtem a múlt miatt,azonban az odafigyelés arra hogy kijavítsam magamban amit ki lehet,eltereli a figyelmem.
2014. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hozzászólást és a tanácsokat!ezek tényleg jók,és segítenek nagyon kedvesek vagytok!!Nagy puszi érte!!:)
2014. márc. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!