Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan keljek fel reggel?

Hogyan keljek fel reggel?

Figyelt kérdés
Éjszakai bagoly, 20 éves fiú vagyok, mindig is kínszenvedés volt a reggeli kelés. Én ilyenkor éjszaka pörgök, az átlagos bioritmusom hajnlai 2-délután 2-ig alvás (igen, az én átlagos alvásigényem 12 óra, az alatt hulla vagyok). és utána tudom csak elkezdeni a napot, de sötétedésik is inkább csak elvagyok, nem igazán pörgök. Egyetemista vagyok, és ez nagyon rámegy a sulira, mert így is az összes hiányzási lehetőségemet elhasználtam, ma se tudtam felkelni 9-kor, hogy beérjek a reggel 10-es órára, félálomban kinyomtam az ébresztőm, és délután 2-kor keltem fel. És mivel abból is átléptem a megengedett hiányzást, sajnos megbuktam belőle :( Depressziós is vagyok sajnos, vitaminhiányos, nem is sportolok, nincs barátnőm, 130 kg vagyok. Orvoshoz vagy szakemberhez nem akarok elmenni. Mit tegyek, hogy felkeljek?

2019. nov. 14. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Naaa én is ilyen kövér vagyok, és mostanság én is így élek. Figyi, aludj el este 8 kor vagyis csak dőlj le, erőszakold rá magad erre, felkelés után igyál sok vizet és egyél almát. Vagy, ami nekem anno kiváltotta a kávét az a multivitaminos pezsgőtabi. Na, az jó volt.


21/F

2019. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Mozogj minél többet minél előbb!

Ha eleget mozogsz akkor elfáradsz estére és gyorsabban elalszol így reggel könnyebben felébredsz.

És persze a mozgás jó az összes felsorolt problémára! :)

2019. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb lépés,délután fáraszd le magadat,fizikálisan a legjobb,tervezz be egy utat és gyalogolj esetleg menj nagyobb lépésekben, aztán ha már ha fáratnak érzed magadat akkor ha nincs más szálj fel egy buszra, itt az a lényeg hogy el fáradj, ezekután tusolj le meleg vízzel majd készítsd ki a holnapra a dolgaidat,ruha,cipő Stb..

Legkésőbb este 22:00- kor feküdj le,de inkább jobb ha előbb le fekszel 21:00 kor, ha elég fáradt vagy akkor könnyen el tudsz aludni, ha nem akkor nehezebben ezért kell le feküdni előbb,teljes sötétségre van szükség.

Reggel 7-re állítsd be a telefonod és az ágytól messzebb rakod, szekrény tetejére vagy valamilyen magas pontra ahol nem éred el egyszerűen,kicsit meg keljen szenvedni érte.

2.lépés, hideg vízzel megmosod az arcodat akár többször is,youtubon vannak ilyen különböző reggel tornák amitől fel tudsz ébredni, ezekből lehet választani, nem baj ha nem tökéletesen végzed a dolgokat csak csináld,majd tusolj le ha megizadtál de csak langyos vízzel.

3.lépés, csinálj egy jó kiadós reggeltit mert az számít.

Ezekután irány az egyetem,ebbédelj is.

4.Lépés,egyetem után menj el egy kicsit sétálni újra, miután meg volt a séta kezdj el tanulni egy kicsit.

5.Lépés tornász egy kicsit majd, fürdés és valami könnyű ételt egyél meg.

Reggel 6-tól este 18-ig bármit meg lehet enni mert ezt le tudod mozogni, este 18-tól reggel 6-ig csak könnyű ételeket egyél,nézz utána neten.

6 lépés nézz utána a fitaminoknak.

Ezeket fokozatosan csináld, 20-30 napra van szükség arra hogy helyre álljon a bioritmusod.

Sok sikert.

2019. nov. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Butaságot írtam, nem nagyobb lépésekben ha nem gyors lépésben.
2019. nov. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
6.lépés, vitaminok
2019. nov. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem akarsz tenni ellene, minek a kérdés?
2019. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!