Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ekkora szenvedes nekem...

Miert ekkora szenvedes nekem az, hogy reggel koran keljek?

Figyelt kérdés

Hiaba pihentem ki magam hetvegen, ma jott a hetfo, es megint rettenetes erzes volt felkelni, csak mergelodtem, hogy miert nem alhatok tovabb... Az a baj, hogy a hetkoznapok igy elvezhetetlenek, mert almos vagyok folyamatosan.

Aztan ha hazaerek, estere felporgok es nem tudok idoben elaludni... es kezdodik elolrol...



2019. nov. 11. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Használj altatót.
2019. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzákell szoktatnod magad a korán fekvéshez. Egy időben én se tudtam elaludni 8-9 között de mostmár átálltam ehhez ,eleinte nem könnyű persze.

Évek óta kelek 4.00-4.20 körül, megszokni ezt nem lehet ,de ha időben fekszem le fáradt nem leszek.

Kb este 6 órától ne végezz túl aktív tevékenységet,sportot ne este 7 re tedd.

Még 2 hét múlva se lesz egyszerű az átállás de meg kell próbálnod. Ha nem tudsz korábban feküdni és nem is akarsz ehhez alkalmazkodni akkor válts munkahelyet ahová nem kell korán kelned.

2019. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 15 éve próbálok "átállni", nem sikerül, minden egyes hétköznap kínszenvedés emiatt.

Sajnos az nem opció, hogy járjak későbbre dolgozni, mert akkor meg nem látnám a családomat.

Bocsi, túl informatív választ nem tudok adni, de nem vagy egyedül... :(

2019. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!