Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon is szokás,...

Magyarországon is szokás, hogy a McDonald's parkolójában eszik meg a drivethru-n megvett kaját, majd kivágják szemetet a kocsi ablakon vagy ez csak angol és ír divat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itthon még nem láttam, de biztos itt is vannak ekkora bunkók.

Mondjuk a parkolóban éves szerintem nem probléma csak a szemetelés.

2019. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ahol én láttam Szolnokon és főleg Budapesten csak egy bizonyos egzotikusabb társadalmi réteg szokott ilyeneket csinálni.
2019. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj... Dolgoztam mekiben, naponta kellett takarítani a teraszt meg a parkolót minden műszaknak, valamelyiknek többször is.

Szemét eldobálva, félig megevett kaja otthagyva, nem csak a parkolóban, az összes kinti asztal és pad tele szokott lenni, üdítő kiborítva, minden kikenve ketchuppal. Amerre nézel temérdek cigicsikk, nem tudod összeszedni mindet, egyszerűen annyi van. Nem ritka a sörösüveg, de még inzulinos tűt is találtam már. Volt olyan is, hogy a teraszra volt sz"rva. Székesfehérvár

2019. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyakran látok ilyet. Az "természetes" hogy a cigi csikket kivágják menet közben.


Legutóbb azt látom, hogy látszatra jól szituált ember beszáll a Porsche Cayenne-ba, ablak le, kidobja a műanyag flakont a kuka mellé, majd elhajt.


Vagy tipikus csinibaba anyuka a kislányának: "Fúj szemét, dobd el". Budapest belváros...

2019. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint követjük az angol/nyugati példát.


Nem sírom vissza a komcsizmust, de ugye a kisdobos meg az üttörő nem szemetel.


A kevés jó dolgot megtarthattuk volna.

De sajnos a baloldal már annyira ultra liberális, hogy lassan szerintük bűn lenne szemetelésért bírságolni.

2019. nov. 16. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Fehérvár egy olyan szinten proli város, hogy azt nehéz fokozni. A város 80 százaléka gettó. Ráadásul azért nemegynyáralattbarnult is van nem kevés.
2019. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!