Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a személyiségemet...

Hogyan lehet a személyiségemet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék határozottabb lenni az élet számos területén de nem tudom ezt hogy kellene fejleszteni a személyiségemet , hogy határozottabb legyek

2019. nov. 17. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Brian Tracy nek vannak nagyon jó anyagai na meg sportal meditációval és jógával szerintem ...
2019. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Coach, önismereti tréning segítségével, illetve ha gond-probléma ma van, akkor nem kihátrálni belőle, hanem beleállni, és végigmenni az adott ügymeneten.
2019. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könyvek, podcastok, cikkek olvasása, sport és megjelenés fejlesztése. Nekem ezek segítettek. Érdekes de tényleg pl a megjelenésről (divat) nem is gondoltam volna hogy ennyit nyom latba. Mióta változtattam a ruhatáramon, jobban odafigyelek magamra sokkal magabiztosabb vagyok. Egy szoknya, ing, blúz,ruha annyit tesz hozzá a látszathoz, hogy mikor belenézel a tükörne egyszerűen határozottabbnak tűnsz és a viselkedésed is ehhez igazodik.
2019. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Brian Tracy meg Szabó Peti számomra hát nem is tudom , hogy mondjam nagyon nem az a segítő emberek. Egyszerűen nem bírom őket.
2019. nov. 17. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Akk így jártál :)
2019. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg emberrel kell beszélgetést kezdeményezni mindenhol ahol jársz. A könyveket, a többi xarsággal ne foglalkozz. Elolvashatsz ezer könyvet is, de ugyanúgy kisfiú maradsz, de ha ezer embert megszólítasz többet ér ezer könyvnél. Tapasztalat kell nem elmélet.
2019. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A könyvek alatt én sem azt értettem, hogy önsegítő könyvek. Hanem azok, amik a szakmához, általános tudáshoz szükségesek. Hiába határozott ha épp nem tud érdemben hozzászólni semmihez, mert egyszerű, mint a faék.
2019. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!