Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreztek, ha ráléptek egy...

Mit éreztek, ha ráléptek egy csigára?

Figyelt kérdés

Mindenki rosszul érzi magát ilyenkor?

L/F-et is légyszi



2019. nov. 17. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon rosszul érzem magam miatta😩 Az a recsegős hang, és ahogy elképzelem, hogy most fúródott a testébe a széttaposott, széttört háza. Szerencsére ritkán fordult elő, figyelek rájuk és ha látok járdán egyet, megfogom és beteszem a fűbe, biztonságos helyre.
2019. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Rég volt már ilyen, de igen rossz érzés nekem is. De fogd fel úgy hogy így kellett lennie. Lehet h többet szenvedett volna később v egy hülye megkínozza volna stb.
2019. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Én még sosem léptem rá egyre sem. Ez az egy pozitívuma annak, hogy mindig a földet nézem mert félek az emberek pillantásától, a járművektől, erős fényektől..stb

Nagyon rosszul lennék, mert a csiga nem szolgált rá erre a csapásra. Soha sem szolgálna rá akkor sem ha megeszi a veteményest.

Ha mégis egyszer megtörténne, hogy rálépek és elpusztul, akkor megadnám neki a végtisztességet. Amikor látok elhunyt méhecskét akkor ráteszem egy virágra, így tovább alussza édes álmát az illatos takaró felett. A meztelencsigákkal sem más a helyzet. Én sosem undorodtam tőlük tehát odébbrakom, hogy ne lépjen rá senki.

Fontos hogy ne csak az emberekkel törődjünk hanem vigyázzunk a minket körmlvevő világra.

2019. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Figyelek nagyon, hogy ne lépjek rájuk, a járdáról el szoktam rakni, viszont sajnos előfordult már, hogy a fűben véletlenül ráléptem. Olyankor nagyon rosszul érzem magam, és sajnálom. A csiga az egyik kedvenc állatom, rengeteg időt szoktam eltölteni azzal hogy nézem őket a kertben.
2019. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Néha véletlen rálépek, de csak rövid sajnálat van bennem. F
2019. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Eszembe nem jutna eltaposni, sőt, a teknősömmel versenyeztetem az udvaron szép időben.
2019. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Engem abszolút nem érdekel. 18/F
2019. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Általában figyelek, hogy ne lépjek rájuk,de néha becsúszik egy.
2019. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Sajnálom szegényt.


21/f

2019. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés :( nem szeretek ártatlan állatokat bántani
2019. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!