Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Szaxofon miért ad ki éles...

A Szaxofon miért ad ki éles sípoló hangot, mintha ráléptek volna a kutya lábára?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt , normálisan megfújom a sima ''C,, -t és amikor váltalnék egy ''D,, re PL. akkor már sípol is .Mi a baj?A nád?

2018. jún. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A nád problémát ki tudod zárni, ha több náddal is megfújod ugyanazt a kritikus hangváltást. Ha más náddal jó, akkor valószínűleg a nád a hibás, ha egyikkel sem működik, akkor én megnézném, hogy jól takarnak -e a párnák, jól zárnak -e / nem ragadnak -e a billenytűk, nincs -e rugó probléma.


Ha tényleg olyan rossz a helyzet és nem találod a problémát sem, akkor hangszerész - leeht, hogy pénzbe kerül, de jobb, mint szenvedni vele :)

2018. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végre valaki válaszolt.Köszönöm szépen.
2018. júl. 25. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :) Mi lett végül a baj / megoldás?
2018. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem el a hangszert tanulni, hogy őszinte legyek ,és nem tudtam normálisan megfújjni :) Mostmár minden megy :) #carlesswhisper :P
2018. aug. 30. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaaaj, a careless whisper... :D Örülök akkor - csak ne tartsd "minden" - nek ;) Van élet a careless whisperen túl is :D


Jó szaxizást <3

2018. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!