Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ötlet létra nélkül arra,...

Ötlet létra nélkül arra, hogyan tegyem fel a szárítókötelet a kád feletti plafonon levő csigára, ha a kád szélén állva magassarkúban is 10 cm hiányzik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 21:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nincs segítség
2016. nov. 2. 21:14
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha kitörted a nyakadat, akkor majd kérd meg rá a kiérkező mentősöket...
2016. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél egy létrát, olcsóbb lesz, mint a járógipsz!
2016. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:D


tuti nem tennék fel..

legutóbb azt olvastam róluk, hogy egy halálos kimenetelű balesetnél otthagyták a lábát az alanynak, mert elvileg nem feladatuk elvinni, de a hullaszállítónak sem...

ilyen hozzáállással tuti nem tennék fel..

2016. nov. 2. 21:33
 5/15 A kérdező kommentje:
a létra bele se férne a kádba, vagy imbolyogjak azon...?
2016. nov. 2. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem miniszoknyában,a kád szélén pipiskedve, meg tudnád őket győzni...
2016. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Körbenézel az ismerőseid között és csak akad valaki, aki megfelelő magassággal és némi segítőkészséggel rendelkezik.
2016. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

:O Azt nem írtad, hogy annyira kicsi a fürdő, bár gondolhattam volna. Nem tudod valahogy beleállítani a kádba?


(Én szoktam imbolyogni, amikor a sarokból a penészt kell eltávolítani közvetlenül a sarokkád fölül. 4 miatyánk után merek csak felmászni.)

2016. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

én is imbolyogtam már amikor ágyra kellett két zéket egymásra tennem és a széklábak épphogy az alatta levő széken voltak ablakpucolásnál. mindent a munkáért alapon :D (nénihez jártam takarítani)


de a kád szélére hogy mit tegyek, egy deka ötletem nincs már

2016. nov. 2. 21:50
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy szélesebb deszka a kádra, ami nem csúszik le róla és nem hajlik meg. Arra egy stabil szék. talán így sikerülne.
2016. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!