Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy mióta 9-12...

Normális, hogy mióta 9-12 órázok mindent elfelejtek?

Figyelt kérdés
Az összes privát dolgom elfelejtem. Állandóan a meló jár a fejemben, hogy mit is kéne még megtenni, hol mi a határidő. Ilyeneket felejtek el: reggel kapásból nem tudnám megmondani melyik felsőm van a kabát alatt,nem tudom eldönteni melyik nap beszéltem meg valamit, mert annyira összefolynak a napok. Régen penge agyam volt, mindent tudtam percre pontosan.
2019. nov. 17. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pihened ki magadat eléggé akkor fáradtan nehéz gondolkodni.
2019. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bioritmus felborulása valószínűleg. Hőhullámaid nincsenek? Közérzeted milyen?
2019. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de ne aggódj, ahogy visszaállsz a normálba ezis elmúlik. Én az ilyen időszakokat csak 2 naptárral, plusz füzettel plusz cetlikkel tudtam átvészelni. Mindent mindenhová felírtam inkább legyne ötször leírva alapon mert különben tuti elvesztem volna.
2019. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, fáradtságnak hívják.
2019. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!