Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Szeretnék egy...

Mit tegyek? Szeretnék egy szemüveg keretet venni,25 éves srác vagyok, viszont amit kinéztem, az itthon egyik optikában a gyerek kategóriába van besorolva, a másikban pedig nőiként, miközben eredetileg sport szemüveg keret.

Figyelt kérdés

[link]


sehol se gyerek, se női, inkább uniszex, itt pedig női:


[link]


2019. nov. 19. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha jól áll nyugodtan vedd meg én uniszexnek látom.
2019. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Bocsi, de ilyet a 11-16 éves lányokon láttam eddig 😬 Ha tényleg jól áll ne érdekeljen, vedd meg.
2019. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igazából akkorra kéne valami vidámabb szemüveg, amikor nem hordok kontakt lencsét, de nem akarok ilyen sötét komort venni, fiatal vagyok és elég laza, ráadásul nincs is valami nagy maszkulin fejem.
2019. nov. 19. 00:36
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűsíthetően kapcsolat áll fenn aközött, hogy egy gyerekes-kislányos szemüvegkeretet akarsz venni, és hogy tanácsot kérsz a helyzetet illetően. A megfejtést rád bízom. De mégis mit vársz? Ha akarod, vedd meg, ha nem akarod, ne vedd meg!
2019. nov. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Na találtam egy másik oldalt, amin más szín is van, ugyan ez a tíypus, és vannak méret adatok. viszont tényleg 13-16 éveseknek ajálják :( de zöldben elég menő.


[link]


a méretei megegyeznek a 5 éves otthoni szemüvegemmel, ami FÉRFI részről lett megvéve, csak már széjjel van és az üveg is tiszta karc.


de a hossza, a lencse mérete, pont ugyan az mint a leírásban...


de nem akarok magamból hülyét sem csinálni, csak megtetszett és gondoltam megveszem de már elbátortalanodtam.... a válaszokat köszönöm szépen!

2019. nov. 19. 00:45
 6/23 A kérdező kommentje:
Találtam egy hivatalosan is uniszex FELNŐTT keretet... baj hogy nincs raktáron belőle... [link] mondjuk ezzel az erővel már megvehetném amit linkeltem...
2019. nov. 19. 01:00
 7/23 anonim ***** válasza:
Ki nem ...,hogy noi vagy ferfi.
2019. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
HAgyjátok rá, ez megint a 25 éves aki vagy 100 kérdést kiírt arról, hogy 25 éves :D
2019. nov. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hogy lehet proba nelkül keretet venni nem is ertem.

Tök ronda hogy fekete es szinte csak az latszik belöle ha felveszed

2019. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Gyökér ? Intelligencia a köbön . Amúgy se nagyon érdekel ki mit gondol. De jó látni néhány ilyen selejtet ahogy felrobban a dühtől, ha meglát valakin valamit ami nem szokványos és nincs benne a kis tanult identitás világában . Akik komolyan írtak ide tanáccsal nekik köszönöm. További szép napot. :) amúgy nekem a hajam is kék csak úgy szólok :p
2019. nov. 19. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!