Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Szeretnék egy...

Mit tegyek? Szeretnék egy szemüveg keretet venni,25 éves srác vagyok, viszont amit kinéztem, az itthon egyik optikában a gyerek kategóriába van besorolva, a másikban pedig nőiként, miközben eredetileg sport szemüveg keret.

Figyelt kérdés

[link]


sehol se gyerek, se női, inkább uniszex, itt pedig női:


[link]


2019. nov. 19. 00:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Amúgy van szemöldök pirszingem is ;) lehet meg vergődni . Elképzeltem ahogy a kis pattanás tanya, asszimetrikus arcú bibircsokos girhes kamasz gyerek ordibal és szitkozódik a neten mert nem illik bele a kis idilli vilagocskajaba amit lát
2019. nov. 19. 10:35
 12/23 anonim ***** válasza:
Ki idegeskesik? Én nem, nem idegesítem magam másokon. Csak röhögni jövök ide. Meg leoltani az ilyeneket mint te. Én nem nyalizok, nem azt írom amit olvasni akarsz.
2019. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
*idegeskedik
2019. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
kemény leoltás volt
2019. nov. 19. 15:42
 15/23 anonim ***** válasza:
A 11-es kommented inkabb rád igaz, kedves kérdező. Nem tehetünk arról, hogy annyi férfiasság szorult beléd, mint egy marék döglött molylepkebe, és arról sem, hogy ez frusztrál téged.
2019. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy férfias akarok lenni ?:)
2019. nov. 19. 18:35
 17/23 anonim ***** válasza:
Normális választ írok és leértékelsz.. nem mintha érdekelne, de azért elég gázos vagy.:,D Egyébként, meg nevetséges és cringe, hogy leírod, hogy, hogy nézel ki, mert azt hiszed a színes haj meg a pc menő :,D meg odaírod, hogy laza vagy😂 hát én besírok. Még mindig 13 éves kislányoknak való szemüveget akarsz venni, csak próbálod meggyőzni magad, hogy nem az. Azt vártad, hogy a válaszírók majd megerősítik ezt, de nem így lett és ezért behiztiztél. Tudod mit? Vedd meg a kislányos/női/gyerek szemüveget, illik hozzád.
2019. nov. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Nos, aki férfinak születik, de nem akar férfias lenni, ott identitászavarok vannak. Mellesleg én egyáltalán nem a szemüvegedről beszéltem mint férfiasság, hanem arról, hogy egy 8 éves kislány is határozottabb nálad. Teljesen igaza van az előző válaszolónak, illik hozzád ez a kislányos szemüveg, vedd csak meg. 16 évesen még elmenne amit csinálsz, de 25 évesen már elég gáz.
2019. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"Nos, aki férfinak születik, de nem akar férfias lenni, ott identitászavarok vannak. "


Hímnemünek születtem, a "férfiasság" fogalmát az aktuális szociális normák szabják és köszönöm szépen, olyan amit ma férfiasnak tartanak, én nem akarok lenni... de semmi bajom azzal, hogy az "erősebb" nemhez tartozom.... semmi identitás zavarom nincs.

2019. nov. 20. 18:56
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért, mit tartanak ma férfiasnak? Szerintem alapjában véve ugyanazt, amit 100 vagy 1000 évvel ezelőtt. Normálisan öltözködj, legyen erőteljes kisugárzásod, legyél határozott és legyen rajtad valami izom. Megértem, hogy egy hajfestős identitászavaros kisfiú (kislány?) számára ezek taszítóak lehetnek, de egy normális ember számára nem.
2019. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!