Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor Puzsér Róbert arról...

Amikor Puzsér Róbert arról beszél hogy megállítottuk az időt a 70-es években azt Budapestre érti, vagy arra hogy az emberek ugyanúgy gondolkoznak mint 50 éve?

Figyelt kérdés
Én is azt érzem mintha megállt volna az idő.Ha belépek egy üzletbe ugyanazt a zenét hallom mint 40 éve,ugyanaz a hangulat vesz körül mint a 70-es években,most is ugyanaz a csóróság,ugyanaz a lepukkantság fogad.Ugyanolyanok az emberek is mint 50 éve voltak.A mostani fiatalok is ugyanolyanok mint az akkori fiatalok voltak gondolkodásban.Én igazat adok Puzsérnak.Megállítottuk az idő kerekét a 70-es években.
2019. nov. 23. 12:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül ismétlik a Szomszédok teleregényt sem újra és újra.Mert mindig aktuális.Mintha most,2019-ben játszódna.
2019. nov. 23. 12:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a Kádár-korszakra jellemző mentalitásra utal, ez a mániája. Szerinte annyira beleivódott a társadalomba, hogy a jelenlegi generációkra is hat.
2019. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es és nincs igaza?A mostani fiatalok nem a szüleiktől örökölik ezt a beletörődő stílust?Hogy majd lesz valami?
2019. nov. 23. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyettértek , semmit sem változik a világ. Bár én még nem éltem akkor , de ma is tisztára olyan minden mint 2008-ban amikor gyerek voltam.
2019. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 1988-ban voltam fiatal és most is ugyanolyan minden.Szegénység és szomorúság vesz körül.
2019. nov. 23. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor változik ez, ha nem az akkori pártfunkcik, kinevelt csemetéik és a rendszerváltáskor meggazdagodott réteg irányítják az országot.
2019. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3

Nem tudom, hogy igaza van-e, 21 éves vagyok, nincs viszonyítási alapom.

2019. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van változás, csak ahhoz képest rettentő lassú ez a folyamat, hogy lett volna mihez felzárkózni, mert a nyugathoz képest már le voltunk maradva. Mégsem sikerült gyorsabb ütemben változnunk, a legetőségeinkhez képest mindenben elmaradtunk. Vannak kisebb lèptékű fejlesztések, nem mondanám hogy minden ugyan olyan, inkább azt hogy 10 évenként lépünk előre 2 évet.

Szoktam is mondani, hogy mire meghalok már majdnem olyan lesz ez a környék, ahol szívesen éltem volna. :D

Azt nem tudom Puzsér mire gondolt, nem hallottam még ezt tőle.

2019. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!