Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? Hogy...

Mi történik velem? Hogy kerüljel ki ebből? Teljesen megőrültem.

Figyelt kérdés

Kb 3 hete kezdődött, hogy nagyon durván elkezdtem szorongni, féltem mindentől és közben elvártam magamtól, hogy normális legyek és csináljam a dolgomat, ami plusz nyomás.


Úgy érzem, hogy a régi sérelmek csinálják ezt velem, mert egész életemben el voltam nyomva és ezért folyton mások szeretetéért loholok. Próbálok normális lenni, hogy mások elfogadjanak.


Ezeket az érzéseket azzal kompenzálom, hogy állandóan takarítanék és mindig tisztaságnak kell lenni körülöttem, mindent jól kell csináljak és diétázni is elkezdtem, edzek is, de ezt mind azért, hogy normális legyek. Még a takarításhoz annyit, minden ruhának illatosnak kell lenni és minden nap új ágyneműt húznék.



Fogalmam sincs mi váltotta ki ezeket, de testi tüneteim is vannak. Fejfájás, karikás szemek és volt egy pánikrohamom is a semmiből, alvás közben összeszorítom a fogaim, ami miatt fáj az állkapcsom. Talán nyugtatót kéne szedjek, de félek a mellékhatásoktól és csak a tüneteket kezelné. Borzalmas így élni és eddig nem voltam ilyen. Félek bármit csinálni, mert akkor biztos azt hinnék, hogy nem vagyok normális, ami igaz is. Már próbáltam ráerőszakolni magamra, hogy igenis azt csinálom, amitől félek, de akkoris úgy éreztem, hogy mit akarok én, úgyis mindenki utál, bármit csinálok.


2019. nov. 24. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Takarítani hozzánk is jöhetsz.


De viccet fèlretève ,mozdulj ki otthonról ès lazíts egy kicsit.

2019. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, és a legrosszabbat kihagytam. Állandóan fürödnék, kezet, hajat, fogat mosnék. Igyekszek mindig illatos lenni
2019. nov. 24. 11:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába mozdulok ki, mindenhol szorongok.
2019. nov. 24. 11:24
 4/7 kojee ***** válasza:
Keresés fel szakembert, pl egy pszichológust ...tènyleg...nem kell fèlni tőlük
2019. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt egyedül meg tudnád oldani. Erre való a pszichológus, hogy segítsen, vagy szükség esetén továbbküldjön pszichiáterhez.
2019. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kényszercselekesz. Az jó, hogy tisztában vagy azzal, hogy kicsit gond van az emeleten. Keress fel egy szakembert, pszichológus. Szerintem gyógyszerhez csak végsö esetben nyúlj.
2019. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"egész életemben el voltam nyomva"


Gyerekkorodban minden rendben volt?

Valóban el kell menned egy szakemberhez, viszont az jó,hogy észrevetted mennyire eltértél a normális uttól.


Sajnos a szeretethiányos emberek elõbb-utóbb összeroppannak.

2019. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!