Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen megörültem?

Teljesen megörültem?

Figyelt kérdés
Pár éve súlyos depresszióval élek, többször az öngyilkosságra gondoltam, de valaki miatt nemment. Eddig szinte egés életemben csak megjátszottam a boldogságot, a mosolyom. Az utóbbi idöben azonban mintha bekattantam volna (voltak ijen pillanataim mikor egyedül voltam) egyszerüen mintha ujjra élnék. Baromkodok, poénkodok, mindenböl viccetüzök de, amint bármelyik problémámra gondolok vagy csak a múltamra secperc alatt visszatér a depresszió. Egy ideje minden érzésemet bezártam , mélyen elzártam. Ami maradt pedig az csak a nagy semmi volt eddig, mert most mintha megörültem volna. Most mintha ujra boldog lennék, örülnék, viszont megijeszt. Leget hogy most végleg megörültem ?
2014. ápr. 25. 00:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
Diagnosztizálták nálad a depressziót?
2014. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem oknélkül mondom a depressziót, de a vonatvezetö biztos diagnosztikált nálam valamit mikor majdnem elésétáltam a vonatnak.
2014. ápr. 25. 01:14
 3/13 anonim válasza:
Menj el pszichológushoz. Nem gondolnám, hogy depressziós lennél, egyszerűen "csak" hangulatzavaros, bár ez néha ijesztőbb is.
2014. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az öngyilkossági kísérlet (már amennyiben ez az volt, nem tudom mennyire volt komoly ez a vonatos eset) sem jelent önmagában depressziót. Nekem voltak ennél komolyabb kísérleteim is, mégsem voltam depressziós soha.
2014. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nem őrültél meg, nagyon sz.a. r az élet,ezt nem mindenki tudja. Én is sz.a.rul érzem magam, történtek dolgok. Amikről úgy a nagy többségnek fogalma nincsen,h ilyen is van, létezhet. Nem vagy egyedül. Én most olvastam pár napja neten, Lélektenger.hu nézd meg, elég jó írások vannak benne.
2014. ápr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
meg facen az ezoteria extra. Az is elég jó.
2014. ápr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ami engem megijeszt az az hogy pár hete egyszerüen gyülöltem a társaságot, gyülöltem mások társaságát, csak egyeül akartam lenni. Mostmeg nem érdekel. Eddig jóideje az öngyilkosságon járt az agyam, itt akartam hagyni az életmet, ez megmaradt.
2014. ápr. 25. 01:29
 8/13 anonim válasza:
ez jó végülis nézopont kérdése. Én nem érzek olyat,hogy bármi is jó lenne. Még egy pici remény maradt bennem, de nem tudom. én is hibáztam tudom.de engem szemvesítettek. elég sz.a .rul. nem tudom mi tévő legyek. tényleg durva dolgok történnek velem. én megyek társaságba, majd, de hogy velem nem kegyes a sors az biztos.
2014. ápr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nezd meg ezt! Nem ismersz magadra?

2014. ápr. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az még jó , hogy csak úgy rossznak érzed az életed,"csak " úgy depressziós vagy,vagy van konkrét oka is? Mert nekem konkrét okom van. Ha neked nem,akkor k.r.va szerencséd van!És kár keseregned.
2014. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!