Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz hogy a kevés iskolával...

Az igaz hogy a kevés iskolával rendelkezők prolibb sportágat űznek? Pl:box, foci. A tanultabb:vívás, vizílabda. Csak két példát írtam, több is van.

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném. Egyetemen speciel többen fociznak, mint vívnak
2019. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általad prolinak ítélt sportok jóval olcsóbbak. A focihoz csak egy labda kell az elején meg egy mező. A vízilabdához medencét kell bérelni, ami cefet drága.
2019. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Eleve mi alapján minősítesz egyes sportágakat prolibbnak? A saját szubjektív nemtetszésedet leszámítva, persze.
2019. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as,pl hogy kik nézik,kik űzik.Én is a focit szeretem+a többi labdasportág is szóba jöhet.Annyt viszont látok hogy a tanultabb réteg milyen sportot űz vagy szeret.
2019. nov. 24. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Engem érdekelne még milyen értelmiségibb sportokat ismersz, felsorolsz párat?
2019. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Az összes általad felsorolt sportágnak teljesen vegyes a nézőközönsége, szóval ezzel eléggé mellélőttél.
2019. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem az a nem mindegy, hogy ki hol él, milyen családból jön. Spec. nálunk kisvárosban volt a gyerekeknek foci meg néptánc azt cső. Felnőtteknek is csak foci van még mindig, pl. kifejezetten női sport nincs is szervezetten. Nagyobb városban többféle sportlehetőség van gyereknek is meg felnőttnek is, ott inkább a család pénztárcája dönt hogy mire telik meg mire nem.
2019. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha eleve, definíció szerint attól lesz a szemedben "proli" egy sportág, hogy alacsonyabban iskolázottak foglalkoznak vele, akkor miért csodálkozol azon, hogy az alacsonyabban iskolázottak foglalkoznak az általad "prolinak" bélyegzett sportágakkal? Ez olyan, mintha valami különös egybeesésnek találnád, hogy aki férfi, annak pénisze meg XY kromoszómája szokott lenni.
2019. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod, a proli sportok előnye, hogy nagy csóróságból emelhet ki a foci, box, ha tehetséges vagy. Olyan meg nincs, hogy egy csóró lett milliomos, mert golfozott,sakkozott,teniszezett.
2019. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!