Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok embert idegesítenek a...

Sok embert idegesítenek a szakállal rendelkezők?

Figyelt kérdés

Nekem borostám van, de elég jó fazonokat ki lehet majd belőle hozni, mert magas íven nő az arccsontomig kb

Egy ilyenre gondoltam, csak nem ennyire csúcsos fazonnal.

[link]


Évtizedek óta nem volt kultúrája a szakállnak idehaza, mindenki borotválkozott két naponta is akár


2018. jún. 29. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

I. Világháborúig nagy divatja volt a szakállnak. Az arab országokban ma is nagy divat, mert az arabok szerint csak az az igazi férfi aki szakállas.

Nőként én személy szerint nem szeretem a szakállas férfiakat. Egyik ok, hogy borzalmasan öregíti őket, másrészt, nagyon sok férfinak kimondottan rosszul áll a szakáll.

Amiről te beszélsz szakáll az kimondottan taszító, mert most a nagy divat a szakáll, és hozzávaló idétlen haj.

2018. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én imádom, ha egy férfi szőrös. A férjemet kifejezetten fiatalítja az arcszőrzet, ráadásul rohadt szexi vele. 😊
2018. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Todboy ***** válasza:
15%
Ne mondd már, hogy idehaza nincs nagy divatja, hipszter kultúrával megérkezett már 2011 környékén, nálunk is termettek szép szál favágószexuálisok, mindenesetre ez a vonal mérséklődött. Most azt látom lépten-nyomon, hogy már minden 16+ éves szakállat hord.
2018. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Mivel én szakállas vagyok, inkább azok idegesítenek, akik ilyen baromságokat kérdeznek. Élőben biztos nem lennél ideges a szakállamtól. 41/f 105 kg/188 cm:)
2018. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Na, akkor mindenki láthatja, hogy az #5-ös válaszolóhoz hasonló primitív "állatok" miatt alakult ki ez a negatív sztereotípia a szakállat viselő emberekkel kapcsolatban.


Minden szakállas nevében köszönöm neked, #5-ös válaszoló, hogy elősegíted a negatív sztereotípia fenntartását. Gratulálok, b..szdmeg...

2018. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kifejezetten jobban tetszik a szakáll, mint nélküle, persze, nem mindenkinek áll jól.
2018. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz a szakáll, de ez a kontúrozott nekem már piperkőcnek hat. Nekem a természetes hatású, nem túl hosszú szakáll tetszik.
2018. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
#5-nek. Te vagy az 5. válaszoló bakker. Szóval a saját kommenteden húztad fel magad? A matek nem annyira megy mi? Amúgy ki is van írva, hogy melyik válasz hányadik. Mindegy.:)
2018. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy másoknak tetszik-e a szakállad? Ne az határozza meg, hogy mit csinálsz és hogy nézel ki, hogy mások mit gondolnak, hanem, hogy neked mi a jó.
2018. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
8as: Eredetileg nem ő volt az 5ös....
2018. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!