Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Problémát jelenthet ha tehetős...

Problémát jelenthet ha tehetősebb, több pénzzel rendelkezők szokásaival igyekszek lépést tartani?

Figyelt kérdés

Olyanokról van szó, akiknek Chicagoban a gettóban nem jelent gondot 40-60ezret kiadni egy cipőre, velük próbálok "versenyezni" magam szerint, ahol ezek a pénzek csak úgymond költő pénznek minősülnek, és egy fegyver vagy drog átadása a vevőnek nem nagy erőfeszítés.


A zenéjüket szeretem, amihez kapcsolódik ugyebár a ruha is, így kicsit én is úgy érzem hogy hozzájuk tartozom, velük azonosítom magam, a bűnözésük nem befolyásolja a véleményem, mert Ők úgy élnek meg, én meg munkából mert itt nincsenek száz fős bandák, akik között megy az üzlet.


Nem szoktam senkinek mondani hogy 160e ft-ból, honnan van rá való, mert csak összespórolom annak az árát kb 2 havi fizetésből lecsípve, amire épp kell pénz.

25F


2017. júl. 21. 17:56
 1/5 anonim válasza:
semmi baj nincs vele ha a többi pénzből kényelmesen megélsz.
2017. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
160ezer az kb semmire nem elég..gondolom elvagy tartva otthon,másképp nem sűrűn tudnád rá kiadni
2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak annyiban jelenthet gondot, hogy személyiségfejlődés tekintetében feltehetően megragadtál egy 10 évvel fiatalabb személy pszichés fejlődési szintjén és meglevő önértékelési gondjaidat külsőségekkel próbálod ellensúlyozni.
2017. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nincs spórolásod s küldő alapján akarod kifejezni hozzájuk tartozol, külvilágodnak akarva. Magadnak bizonyítsd érzésben.., amihez nem kell 60j-t kidobni egy cipőre, csak, mert hasonlít rájuk, nem mert saját igényeidnek megfelel. Így nincs spórolt pénzed, ami hiába legnagyobb az összes anyagi "probléma" mellett, de így is szinte semmis, mögöttes mentális torzultságok és hiányosságok kavalkádján, ami csak egy végtelenül piciny része elmédnek.


Minden rendben lesz. Majd megtanulod amit meg kell. Minden legjobbakat.

2017. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gond akkor lehet belőle, ha tovább nýújtózkodsz, mint a takaród ér.
2017. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!