Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért tesznek úgy,...

A lányok miért tesznek úgy, mint ha ők nem szeretnének perverz dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiúk általában perverzebbek, mint a lányok??

2019. nov. 24. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha veled nem perverzek akkor senkivel. Velem már volt perverz egy lány pedig nem vagyok egy adonisz. Sőt. Ronda vagyok mint a bűn.
2019. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem akárkivel perverzek a neten, máshogy működik az agyuk (általában)
2019. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én a magam részéről szánalmasnak találom, amikor vadidegenek faggatnak a szexualitásomról. Ilyen témákat a közeli barátaimmal ill. a párommal szoktam megbeszélni.
2019. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert ők a tettek embere. Gondoljunk abba bele, hogy némely vagányabb nő igencsak helyben tud fizikálisan hagyni egy férfit, pl.: a t×nrúgás egész tárházának ismeretével.

Ez pedig egy csepp perverzségre vall, még ha nem is beszél róla.

2019. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert van,aki nem szeret.De van aki igen


Mi sem vagyunk egyformák


Én nem szeretek csak úgy ismerősökkel azon poénkodni hogy így a fsz,meg úgy a gci,de kolléganőim közül sokan vevők rá.


Nekem magánügy a szexuális életem,ezért nem perverzkedek verbálisan,nem pedig prűdségből

2019. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azert nem, mert mar parszor megszivtam ezzel.

Az alapelvem az oszinteseg, szoval oszinten vallottam a dolgaimrol, meg, hogy hogyan gondolkodom szexdolgokrol. Sejtheted, hogy utana mar teljesen mindegy volt, hogy mit mondtam, mar csak szexet akartak, megismerni nem.

Volt olyan is, akivel randizgattunk par hete mar, es olyat kert tolem, amit massal 3 eves egyutt jaras es egyutt lakas utan csinaltunk. Es fel volt haborodva amikor nemet mondtam, hogy en nem is szeretem ot bla bla.

Na az volt a vege a dolognak.

A lenyeg az, hogy megtanultam, hogy vannak dolgok amikrol nem beszelunk, mert masok teljesen felre fogjak erteni.

2019. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért mert évezredekig a nők sokkal többet kockáztattak az elhamarkodott szexuális döntésekkel.

Nem volt fogamzásgátlás. Nem volt apasági teszt. A gyerek vélelmezetten a férjé volt. De mi van ha nem volt férj az apa meg másnapra már máshol van és az igazi nevét se tudod?


Nem véletlen vették régen komolyabban a házasságtörés intézményét se. Az volt az egyedüli intézmény ami az anyát óvta a saját józanságán túl. Akármennyire nyomatják a feministák hogy mekkora elnyomás a házasság, anélkül az anyuka bottal üthette a kampót beakasztó srác nyomát és nevelhette egyedül a kis Petikét gyerektartás nélkül, úgy hogy alig találtak régen munkát a nők. 25 felett gyerekkel meg már nem kellett senkinek a faluban. Szóval rengeteget kockáztattak ha rossz sráccal feküdtek össze.


Persze a mai világban már máshogy vannak a dolgok, és látunk hatalmas kulturális változást. Most már sok nő pont az anyagiak biztosítása miatt esik teherbe, de ne menjünk bele. Viszont a témához való kulturális hozzáállás változása lassú folyamat.

2019. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mármint a házasság volt az egyetlen intézmény ami az anyát óvta, csak már este van és fogalmazni se tudok.
2019. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azzal beszélnek ilyesmiről, aki tetszik nekik. Te ezek szerint nem tetszel.
2019. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hàt én nem fogok mindenki elött perverzkedni.

Mindenki gondoljon olyannak amilyennek akar. Ez mind magànélethez tartozik szerintem.

Csak egy ember ismerheti a perverz oldalam, az pedig a pàrom!

2019. nov. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!