Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert beszelnek az emberek...

Miert beszelnek az emberek orakhosszat jelentektelen dolgokrol? Miert nem lehet a lenyegre terni?

Figyelt kérdés

megfigyeltem foleg sztori meselesnel hogy 90%ban jelentektelen dolgok leirasaval bibelodnek.


amugy is mehezen koncentralok huzamosabb ideig de az unalmas jelentektelen reszek lefarasztanak.


ti hogy vagytok ezzel? en szeretem ha egy tortenet lenyegretoro es atlathato..


2019. jún. 27. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez a társasági élet. Helyzettől függ ...


Pl.: kollégától nem akarom tudni hogyan pontosan mi evett amikor hibát talált tesztelés közben, csak hogy mit talált.


... de barátoktól elvárt dolog. Társalgás...

2019. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MR.X. ***** válasza:
100%
Nem tudom. Néha engem is lefáraszt az ilyen. De az uncsi meg a jelentéktelen részek lehetnfontosak egy történetben. A Szulejmánnak sem egy óra alatt lett vége! :D
2019. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert szerintük ahhoz, hogy a másik is megértse a mondanivalójukat, ez kell hozzá.
2019. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak számodra jelentéktelen..
2019. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én próbálom az ilyen bereket elkerülni, ahogy észrevettem ez mintha egy személyiségtípus lenne.
2019. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos vagyok, imádom mikor megkérdezem a nénit, hogy mi a panasza és elkezdi mesélni, hogy elment tegnap a piacra csirke farhátat venni... :-D

A másik csúcs az szokott lenni amikor ecsetelik hogy 30 évvel korábban melyik kolléga operálta őket... Ilyenkor rohadt gyorsan félbeszakítom őket.

2019. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekik nem számít, tényleg nem számít figyelsz


e



mert ő sem figyel rád, ezért nem veszi le sen az arcod se testbeszéded. néha azért hozzáér mocskos kezével hozzád, ami elötte fenekét vakarta. Néha azért oda szól figyelsz?

Simán cSinálhatod a saját dolgokat játszhatsz a telofon, olvashatst,...akármit. Nem érdekli csak az hogy kibeszélje magát. Néha odamondod igen,tényleg,valóban, de a legjobb lenyűgözce lenno: azta! az igen! nHáz naház nahát náthát nataneu

2019. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!