Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én kezdem így érezni a...

Csak én kezdem így érezni a "Gyakori kérdések" oldalon válaszolgató embereket?

Figyelt kérdés
Már jó pár kérdést feltettem ezen az oldalon több témakörben is, de mindenhol vannak egyesek akik képtelenek normálisan megválaszolni a dolgokat. Én (személy szerint) azért regisztráltam erre az oldalra, hogy választ kapjak az eddig megválaszolatlan kérdéseimre. De egyesek ahelyett hogy segíteni próbálnának inkább hátráltatnak vagy beállítanak mint valami tudatlan fajankót, és akkor még ők vannak megsértődve, hogy fel merek tenni egy eddig el nem hangzó kérdést egy olyan oldalon, ami erre van kitalálva (,emellett persze azt is hiszik, hogy amit írtak az rendben van, és ők most nagyon okosan válaszoltak). Néha már nem bírom elviselni néhánynak azt a gyűlölködő viselkedését, amellyel mindig felém fordul ha egy normális hangvételű kérdést kiírok. Remélem olyanok is olvassák ezt akikről most szó esett. Tisztába vagyok vele hogy itt is ugyanúgy kapni fogom a gyűlölködő válaszokat:"Ez esetben biztos veled van a baj!" és "Nehogy már megmond másoknak hogyan viselkedjenek!" vagy "Ha ennyire nem bírod az itteni közösséget, nyugodtan hagyd el az oldalat!" , "Nem tudom mi a bajod azzal ha valaki megmondja a véleményét!". Csakhogy itt nem véleményekre, hanem válaszokra kíváncsiak az emberek. És erre nem az a megoldás, hogy megmondom neki, hogy ez hülyeség vagy lehetetlen. Hanem segíts a másik problémáján és írj lehetőségeket amikre támaszkodhat és majd ezek alapján elkezdheti megoldani a problémáját! Legyetek szívesek ne ítéljétek el azokat, akik furcsa vagy egyedi kérdésekkel látják el ezt a weboldalat! Lehet hogy az ilyesfajta kérdésekkel jó szándékuk van! És mindezt amit leírtam jó pár emberre lehetne vonatkoztatni, de akinek nem inge, ne vegye magára! Sőt szívesen hallanám azon emberek válaszait, akik hasonlóképp gondolkoznak. (Ezt a szöveget nem azért írtam hogy ezzel másokat megbántsak, hanem hogy egyesek végre felébredjenek! De ha nincs szükség ilyesfajta jószándékra, akkor nyugodtan lehet tovább gyűlölködni! Nem vagyok olyan aki mindig megmondja mit hogyan csinálj, csak szeretnék mindenkit szembesíteni a tényekkel, reménykedve hogy valaha valaki is elgondolkozik ezeken a mondatokon.)

2019. nov. 25. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ne lepődj meg, ez egy online diliház. Ide járnak levezetni a feszültséget, mert a családot nem verhetik szét.
2019. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Kétféle ember van ezen az oldalon- az egyik megpróbál válaszával segíteni, a másik csak unatkozik, vagy rosszindulatú ember. Azért sokan normálisan válaszolnak.
2019. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló véleményen vagyok, mert én is tettem fel kérdéseket és nagyon gusztustalan válaszokat kaptam, mondhatni letámadtak. Ezen az oldalon úgy működnek az emberek hogy megvárnak 1-2 választ és ha tetszik az a vonal akkor ők is ugyanazt írják más szavakkal. Személyeskedő, sértő stílusban írnak.
2019. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem be kell klattyintanod a "leszahom" billenőkapcsolót. 😅


Ahogy az életben is találkozhatsz random emberekkel, itt is megannyi féle ember lesz jelen és jelez vissza úgy esetlegeden, ahogy kifejtetted a bevezetőben.


A döntés a Te kezedben van, hogy ezeket szelektálod, azaz túllendülsz rajtuk és csak azokkal a válaszokkal foglalkozol amik értelmesek/építő jellegűek/kulturáltan vannak megfogalmazva.


That's all.


Sajnos sok at életben is frusztrált tag aki itt éli ki magát. Skip them. :)

2019. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleinte engem is zavart de aztán hamar leesett, hogy nem velem van a baj, hanem ezekkel a lelkileg mélyszegény, szánalomraméltó, magányos idiótákkal. Sajnos jobb, ha elfogadod, hogy az emberek nagyrésze ilyen lelkinyomorék és egyszerűen csak figyelmenkívűl hagyod a válaszaikat.
2019. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4: Igen, szelektálom a pozitív és negatív válaszokat, ahogy írtad is :D. De most nem saját magam védelmében szólalok fel, hanem azt szeretném hogy több jószándékú ember vegyen minket körül. Ezek a gyűlölködő típusok senkire se hatnak, jelentéktelenek. Épp ezért szeretném hogy egy ember ne vesszen el a negatív érzelmek között,

szeretném hogy emelkedjen ki a sorból és mondjon ellent annak az érzésnek ami a rossz irányba akarná húzni. Ezt akarom elérni. Én az a típus vagyok aki más szemszögből látja a dolgokat, és segítő szándékkal áll még a legördögibbekhez is. És most nem angyalkának akarom magam beállítani másokat meg ördögnek, hanem ha az ember továbbgondolja a cselekedeteit és a szavait, az egyetlen lehetséges út a jószándék. :) Szeretném hogy ezt más is lássa! :)

2019. nov. 25. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

100%ig egyet értek. Kritikán aluli, kifejezetten kötekedő/kioktató hangnemet ütnek meg itt sokan; általában a semmiért.


Az a baj, hogy itt boldog-boldogtalan hozzá van szokva, hogy nem kap nyaklevest, ha bunkó a masikkal.

2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

6: Küldetéstudatodat maximálisan respektálom (🤗), de sajnos be-be fog csúszni 1-2 "jómadár" a képletbe mindég is. ^^


De csak így tovább!!! :)

2019. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: Köszönöm! :) A "jómadarak" nem tudnak szembeszállni a tiszta érzelmekkel, nem adom olyan olcsón a bőröm. :) Ha nem hallgatnak a szívükre elég keserves életük lesz, de emiatt nem kell aggódnunk, nem tehetünk ez ellen sok mindent. Bízzuk a dolgot a jó öreg tapasztalatra! :D Az majd megmutatja a "hazautat" a "jómadaraknak"! :D
2019. nov. 25. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha jót akarsz magadnak elnézel Redditre. Igaz kevés a magyar, de én sokkal segítőkészeknek találtam az embereket ott.
2019. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!