Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom nem normális...

Csak én tartom nem normális dolognak, hogy az embereket 3 műszakban, meg 12 órában dolgoztatják?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak te, szerintem ez rabszolgaság.
2019. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
30%
Csak te és még kevesen. Erőműt, mentőt, kórházat, médiát csak 3 műszakban lehet csinálni.
2019. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 IronYpetya válasza:
63%

Én normálisnak tartom. Ahogy mozogsz a műszakok között vagy túlórázol, persze extra megterhelés (ennek pénzben kifejezett ellenértéke, pótléka van, ami alapján eldöntehed, vállalod-e). De az cserébe előny, hogy mondjuk míg mások bent ülnek a munkahelyen, te szabadság kivétele nélkül intézhetsz ügyeket, mert mondjuk délutános vagy, vagy kedden nem kell menned, stb.


Az ünnepnapos kérdéskör már neccesebb volna, abban azért kevesebb a rugalmasság, az meg a mai világban kevés vigasz lenne, hogy "idén te vagy bent Szenteste, de jövőre majd a másik lesz, isti-bizti". Pl. tűzoltóként működik is, nade egy cégnél, ahol az is kérdés, hogy jövőre ott lesz-e még valaki..

2019. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Majd idövel ezeket az egyszerübb munkákat robotok fogják csinálni. Láttam ismeret terjesztö filmben. Már nagyon dolgoznak a robotokon. Szóval hamarosan még ilyen munka se jut azoknak, akik nem értenek semmihez. Sokan lesznek munka nélkül. Sok lesz az éhezés az öngyilkos. Mert még ilyen munka sem lesz. Csak szakemberek meg tanultak fognak tudni megélni!
2019. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

"Majd idövel ezeket az egyszerübb munkákat robotok fogják csinálni."


Nagyon távoli jövő ez még.

2019. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
5. 20-30 év szerintem. Már nagyon rá vannak állva a robotokra. Teljesen emberszerüek, úgy is fognak kinézni. Már vannak olyan robotok jelenleg is, amivel még beszélgetni is lehet. És válaszol is normálisan. Meg monoton munkákat már most is eltudnak végezni. Csak még nem terjedtek el világszerte.
2019. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van a 4-esnek!


De az ilyen droid-munkák nem is valók embernek....

2019. nov. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a műszakokkal nincs gond, de egy nap 6 óránál többet nem szabadna dolgozni. Max annak, aki ettől érezné jól magát. Illetve a hétvége (pihenőnap) is legalább három napos kéne legyen a mostani kettő helyett. Minőségi munkát nem attól végez az ember, ha rengeteg időt tölt a munkahelyén. Ahol meg szolgálatban kell lenni, ott gyakrabban is válthatják egymást, nem kéne fél napokat egyben lehúzni.
2019. nov. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!