Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz lúzer egy férfi?

Mitől lesz lúzer egy férfi?

Figyelt kérdés

Hogyan alakul ez ki?


Ha veleszületett tulajdonság, akkor megkérdezném, hogy az ilyen minek jön a világra, ha pedig nem, akkor az emberek, nők miért csak addig jutnak, hogy az ilyen embert messziről kerülni kell?



2019. nov. 26. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Az én szememben akkor lúzer egy férfi ha nonstop nyavajog,másokat hibáztat a maga kurdarcáért.Számomra ez iszonyú kiábránditó.
2019. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Senki sem lúzer. Valakinek nem jön össze az élet de ettől még senki sem lúzer. A társadalom persze meg nem az empátiáról híres de ezt mindenki tudja.
2019. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lúzer akkor lesz egy nő vagy férfi, ha elégedetlen az életének egy részével, és mindenki mást okol érte, saját magáért nem tesz semmit.
2019. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
#3 És ha valaki hiába tesz érte akkor sem jön össze? Akkor biztosan ő a hibás. Hát ezért van annyi öngyilkos mert a társadalom a felelősséget rá hárítja a szerencsétlenekre. Gratulálni tudok.
2019. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Írtam, kedves funkcionális analfabéta barátom, hogy HA NEM TESZ SEMMIT. Akinek nem sikerül, az már tett valamit. Tessék néha értelmezni is, ne csak sértődni jobbra-balra.
2019. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Igen az a lúzer aki folyamatosan nyavajog és a saját baját másokra keni, vagy másokkal van elfoglalva.


Volt férjem tipikusan az volt, az apja is. Elöször megsajnáltam, leéltünk pár évet, aztán már éreztem, hogy valami nem stimmel és egy idö után ott hagytam.

EGy egyszerü fizikai munkát végzö ember volt, aki mindig sírt, hogy ö semmire sem jutott. Akkor még csak 30 éves volt. Aztán utánna sem. Na most ez az ember abszolút okos volt, és rengeteget olvasott érdekelte minden, de érettségizni nem ment el, mert ö biztosan nem tudja. Aztán se szakvizsgákat nem tett, epdig a tudása msaga volt. Mert ö nem tudja. Hiába álltam mellette támogattam, akkor sem.

De mindenki köcsög bunkó volt, meg minden barátja megszedte magát mert azok is köcsögök és öt egyébként is utálja az összes gyerekkori barátja, mert ö egy senki...

Soha nem akart kilépni ebböl, ezt látta gyerekként, ebben maradt.

2019. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Aki nem tesz érte és mindig màst okol na az a lúzer,az meg is érdemli a sorsát.


Kevin Trudeau - Take one hundred percentage responsibility of your life.


Vagyis vállalj 100%-os felelősséget az életedért.

2019. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem az a lúzer, aki elkezd valamit és valamiért nem sikerül neki, hanem az, aki állandóan siránkozik és mindig más a hibás. Minden sikeres ember megélt már valamennyi kudarcot, néha egyszerűen nem jönnek össze a dolgok, van ilyen. Egy ideig a padlón van az ember, de idővel menni kell tovább. Előbb-utóbb összejön és gyakran még jobb lehetőség jön, mint az előző volt.

A különbség az, hogy az egyik soha nem gondolkodik el a saját hibáján, míg a másik önvizsgálatot tart. Lehet, hogy nem is ő volt a hibás, de elgondolkodik, hogy mit kell máshogy csinálni, tanul az esetből. A lúzer mindig másra keni még a saját hibáját, felelősségét is.

2019. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem áll ki magáért pl. ha bunkoznak vele és ezt pofon nélkül hagyja, mert kifogásokat keres pl. nem akar testisértésért...de ezek csak egy lúzer kifogásai és így omlik össze körülötte minden, mert hagyja magát.
2019. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, lúzer vagyok. Butább vagyok mint az átlag, ezért nagyon nehezen jön össze bármi az életben. Másoknak (régi osztálytársak) sokkal hamarabb összejött az, ami nekem csak évek múlva és van nem egy olyan dolog, ami úgy érzem soha nem fog összejönni. Ilyen téma a párkapcsolat is. Tudom, hogy tennem kellene valamit, de nem tudom mit tehetnék, hogy változzon az életem. Mindig is semmirekellő voltam, közösségben az egyik leggyengébb láncszem. F
2019. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!