Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok beszélgetni...

Miért nem tudok beszélgetni senkivel? Már nagyon kezd zavarni

Figyelt kérdés

Általános suliba volt 1 barátnőm aki nagyon sokat beszélt vele jól éreztem magam akkor is csendes voltam de vele már annyira nem egyre többet beszéltem vele. Most középsuliban senkivel nem tudok beszélgetni és ez olyan rossz egesznap csendben ülök egyedül. Ők próbálnak velem beszélni de én nem tudok nekik mit mondani.

És így szünetben ahogy hallom mindig a pasikrol beszélgetnek engem meg az nagyon nem érdekel. Semmi értelmes témájuk nincs soha, inkább a telom nyomkodom nem is figyelek rajuk

Masodikos vagyok 17 éves lany


2019. nov. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha a telódon lógsz, akkor nem is fogsz beszélgetni senkivel...

ha tényleg szeretnéd, hogy legyenek végre az iskolában barátaid, barátnőid, vagy legalább beszélgetőtársaid, elő se vedd

2019. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem logtam a telon csak már mostanában mert tényleg nagyon kezdem unni
2019. nov. 28. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem tudsz mit mondani?
2019. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2019. dec. 3. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

:))))


Olvass pszichológiai témájú cikkeket, nézz ilyen műsorokat, hogy jobban megértsd, mitől lehet. És ne csak magadon vedd észre, hogy mikor, miért, mitől lehetsz ilyen félénk, hanem lásd meg azt is, hogy mások is ilyenek (ha nem is mindig, ha nem is mindenféle szituációban), hogy jobban megértsd az embereket.

Meg olvass híreket is, nézz híradót, beszélgetős műsorokat, hogy egyre több dologról kialakuljon a véleményed, legyen mit mondanod.

A nyelvórákat is fogd fel úgy, mint amik segítenek kommunikálni - egyáltalán nem csak az adott idegen nyelven! -, hiszen tele vannak a feladatok kész mondatokkal, megtanítják, hogy különféle helyzetekben mit szokás, érdemes, illik mondani, stb. Sokszor csak egy-két ilyen panelmondat az, amit ha előveszel, máris beindítják a beszélgetést (magyarul is, arról beszélek).

2019. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!