Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek logikus gondolkodású,...

Léteznek logikus gondolkodású, értelmes nők a világon?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, kinek milyen végzettsége van, ki mit tanult, mert a lexikális tudás nem egyenlő a logikával, és a következetességgel. Találkoztam én már olyan ügyvédnővel, aki hiába volt okos, és kiváló volt a szakterületén belül, ugyan olyan naiv volt mint a többi nő akit valaha ismertem. Léteznek olyan nők, akikből hiányzik a "női logika" fertelmes intézménye? Akik képesek előre gondolkodni, és következetes döntéseket hozni? Akikből hiányzik a vak naivitás, és képesek ésszerű dolgokat észrevenni, képesek távlatokban, az agyukkal gondolkodni, nem pedig a pillanatnyi érzelmeik szerint?

2019. nov. 29. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Persze, csak téged elkerülnek.
2019. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Persze, vörös terminátorszemekkel járják a világot, és amikor én a rádiuszukba kerülök, akkor úgy kikerülnek, hogy még csak ne is lássam őket, legyen szó munkahelyről, ismerősökről, rokonokról, közszolgálati személyekről, és mindenkiről a világon. Na ezt feltételezi például TIPIKUS női logika. Közelebb nem kerültem így a válaszhoz.
2019. nov. 29. 17:16
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Savanyú uborka vagy. :)
2019. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Bár az lennék, legalább megehetném magam.
2019. nov. 29. 17:19
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Igen léteznek, nem is kevesen.
2019. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Remélem nem kevered össze a logikus, racionális gondolkodást azzal, hogy ki gondolkodik úgy, mint TE.


Rengeteg értelmes, intelligens nőt ismerek, így sosem értettem az ilyen kérdéseket. Mindig arra gondolok ilyenkor, hogy az illető elvárná, hogy osszák a világnézetét mindenben, különben a másik ostoba szar.

2019. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom miről beszélsz, én nap mint nap rengeteg értelmes, okos, magas végzettségű, mégis egyedülálló fiatal nőt ismerek. Minden bizonnyal rossz körökben mozogsz, vagy túl nárcisztikus vagy ahhoz, hogy elfogadd, nem mindenkinek ugyanaz a véleménye dolgokról, mint neked! Üdv a Való világban!
2019. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Te miért érzed magad ilyen szinten felsőbbrendűnek, hogy kollektíven leszólhasd kvázi az egész női nemet?

Többet tettél le az asztalra, mint pl egy női tudós, űrhajós, mérnök, pilóta, informatikus, matematikus stb stb? Most direkt csak reál területeket soroltam fel, mert holmi humánt úgyis lenéznél, és dobálóznál, hogy “az csak magolás meg lexika”.

2019. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Az szerinted mennyire vall nyitott gondolkodásra, hogy ennyire sztereotipizálod a nőket?Elèg szexista hozzáállás teljesen megalapozatlanul.Sok fèle EMBER van, direkt nem nőt és férfit írok vannak igen naivabbak is, és olyanok is, akiket elragadnak könnyebben az érzelmeik,és nem mindig racionálisan gondolkodnak, de ilyen minden emberrel megtörténik, nemtől függetlenül, mivel ez az èlet, de vajon neked jogod van-e ítélkezni és pálcát törni azért amilyen te is(mint mindenki) ilyen vagy? Élő példa erre ez a kérdés, ami nem más mint egy érzelmi kirohanás(nem akarom azt mondani hogy hiszti) de ha nő tenné ezt a panasz áradatot, “ női hiszti” lenne a szemedben.

23L

2019. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg egy logikus gondolódású, értelmes nő nem fog leállni egy olyan férfival, aki lenézi a nőket, naivnak titulálja őket, egy kalap alá veszi őket a buta kis libákkal...
2019. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!