Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne sírjak...

Mit tegyek, hogy ne sírjak egy filmen se?

Figyelt kérdés

Van egy csomó szomorú film, ami érdekelne, de tuti, hogy sírnék rajta, és utána olyan depis hangulatom lenne egy ideig.

Pl. romantikus filmek, kutyás filmek (amiben meghal a kutya pl), holokauszt filmek-na igen jelenleg a csíkos pizsamás fiú című filmet nézném meg, de tuti, hogy el fogom magam bőgni rajta, főleg mivel ez tényleg megtörtént, és mivel a főszereplő egy kisfiú ezért még érzékenyebben érintene, mert a filmekben a gyerekek és az állatok a gyengéim főleg, akik miatt sírok.

Meg még ezenkívűl egy csomó más film van ami érdekelne, de szomorú a végük. A legtöbb film iagz történet, ilyen háborús meg egyéb történelmi eseményeken alapulók, és mivel nagyon szeretem a történelmet, ezért az ilyenfajta filmekre is kiváncsi vagyok, de sosem bírom sírás nélkül. Tudom, nem ciki ha sírok, de utána egy ideig mindig olyan depis hangulatom lesz, még akkor is ka kitalált sztoriról van szó. Múltkor láttam egy filmet, amiben meghalt a kutya, és mivel este néztem ezért utána egész este olyan rossz kedvem volt amíg le nem feküdtem. Ezek ellen lehet tenni valamit, hogy ne legyenek rám olyan nagy hatással a filmek?



2019. nov. 29. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

És sosem sírok, de tudom, hogy jót tesz a lelkemnek, oldja a feszültséget. Ilyenkor megnézek egy ilyen filmet.

Nem tudsz mit csinálni.

2019. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én utoljára egy olyan filmen sírtam aminek az volt a címe hogy "Mi kell a nőknek?" Aztán a kommentek:

"F#rok kell nekik." "Mány" 😂

2019. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sírásnak több fajtája van. Ha egy egészségeset akarsz sírni, ajánlom:

egy kutya négy élete című filmet.

2019. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a "Némaságot" nem bírtam, ahhoz képest a Passió kiskacsa, spirituális baromság..
2019. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De tényleg nagyon rossz érzés. Amikor nézed a filmet, és még a feléig sem ért el, te már akkor bőgsz. Én mindig így vagyok vele, nem tudom a könnyeimet visszatartani.
2019. nov. 29. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Nèzz bele utana valami poenos vigjatekba. A hangulatunkat sajat magunk tudjuk iranyitani tudatosan.
2019. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!