Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antiszociális személyiségmz...

Az antiszociális személyiségmzavarral rendelkező emberek (pszichopaták) egy filmen sem érzékenyülnek el, sírják el magukat? Tettetni tudják a sírást?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Magadat elemzed vagy a leendő partneredet elemeznéd igy ki?
2012. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
valahogy biztos.. bár nehéz nekik szerintem, mivel nem nagyon tudnak olyan dologra gondolni, ami ilyen hatással lenne rájuk
2012. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Én kérdeztem előbb, így inkább választ várnék mintsem egy újabb kérdés. Egyébként egyik sem, csak érdekel. Még nem találkoztak (szerintem) ilyen figurával.

2012. dec. 16. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Űjabb kérdés! Kik nem találkoztak még ilyennel, kiknek a nevében érdeklödsz? Nem véletlen kérdezlek, mert igy kötvethetetlen mire is akarsz kilyukadni.


Egyébként egy pszichopatát nem zavarja hogy ő pszichopata, miért tettetné a sírást? Ha csak nem ez áll épp érdekében, ő nem fog sirdogálni.

2012. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy az előző írta, akkor sírnak, ha érdekükben áll, de maguktől nem. Nem tudják megélni ezeket az érzéseket. Úgy képzeld el őket, mint egy robotot. Nincsenek valós érzések, de el tudják hitetni az emberekkel, hogy van, vagy akár azt is, hogy kifejezetten érzékenyek. Nekik nem érzéseik vannak, inkább a következményeket látják át, tudnak ezzel szinte bárkit befolyásolni.

Ami érzést vált ki belőlük az z erőszak (kínzás, gyilkosság), ettől lehet orgazmusuk, ez egy annyira erős dolog érzelmileg, hogy kb csak ezt tdják megélni, persze azzal az tudattal főként, hogy egy ilyen helyzetben istent játszhatják aki élet és halálról dönthet az áldozata felett.

2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hitelesebben sírnak, mint az, aki tényleg sír. Ez tapasztalat. Hihetetlen, hogy mennyire meg tudják magukat játszani. Ez már művészet. Hogy roh @dnának meg.
2012. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az antiszociknak vannak érzéseik.. az tény, hogy nem a film miatt sírják el magukat hisz tudjuk, hogy az csak film.. inkább valami olyasmi miatt, ami eszükbe juttat olyan dolgokat ami nincs meg életükbe vagy épp meg van csak negatív dolog. Magamból kiindulva nem vagyok egy rossz ember, de antiszoc vagyok és nem vagyok bunkó az emberekkel. Akinek tudok segítek és nem várok el semmit, de csak azoknak segítek, akik meg is érdemlik! Akik meg rosszak azok szenvedjenek, ebbe a nézetbe nincs semmi rossz. Én még soha nem tettetem sírást és nem is áll szándékomban, mert szerintem egy szánalmas dolog. Pont, azért vagyunk antiszociálisak, mert ilyen birka emberek vesznek körül, akik csak bántani tudnak, de azt nem veszik észre, hogy ezzel belénk taposnak. Számomra már az is rossz dolog, hogy pszihopatának neveznek, mert semmi köze ehez.. a pszihopata az tényleg beteg és könnyed szívvel játszik mások érzéseivel, de Istenem tehet róla? Az antiszoc meg az aki elhúzódik illetve nem él társasági életet, mert így született és nem tehet róla szintén!! És ha már itt tartunk szerintem azok a pszihopaták, akik az ilyen emberek lelkükbe taposnak és lenézik őket.. nem ismertek véletlenül magatokra? Sokan ezt nem bírják lelkileg és csodálkoznak, hogy egy elmebeteg lemészárolta őket stb.. ha egy kicsit másképp állnának ehhez az emberek minden más lenne. Az ilyeneken segíteni kell és nem lenézni őket meg hab dumákat beszélni róluk, mert fingotok sincs arról, hogy milyen dolog így élni. Engem sokan néztek már le ez miatt, de nem foglalkozok velük. Magamnak el vagyok, egyébként se nyújtana senki se segítő kezet. Nem is érzem szükségesnek. Csak nyugalomra van szükség és arra, hogy ne bántsanak hisz én se bántok senkit csak csendes vagyok és nem szeretek dumálni. Ez miért akkora nagy baj? Tehetek róla? Egyszerűen nem megy és kész, ezt nem mi döntjük el, hogy na most ilyen életet akarunk. Én egyszerűen csak elfogadtam, hogy ilyen vagyok. Ismerek egy fiút, akit általános iskolába nagyon sokan bántottak és lelkileg belefáradt ebbe és most szellemi fogyatékos lett ez miatt. Ezt érdemelte? Na ez a pszihopata dolog, akik ezt tették vele. És még kitudja hány ilyen eset van..
2013. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, Te nem vagy pszichiátriailag antiszociális, max szociofóbiás és zárkózott.Erre csak a köznyelv mondja, hogy antiszociális, de orvosilag nem vagy az.
2013. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!