Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha nagyon félek az...

Normális ha nagyon félek az emberektől?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy hogy az emberek bántani akarnak,rosszabb esetben meg is akarnak ölni.El akarnak pusztítani.Az emberek nagyon gonoszok és ártani akarnak.

Gonoszok,szadista mind



2019. nov. 30. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem normális, fordulj pszichológushoz.
2019. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Hogy kérdezhetsz ilyet, hogy normális-e, mikor te is tudod, hogy nem! Haladéktalanul keress pszichológust! Amúgy milyen családban nősz, milyen iskolába jársz?
2019. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen normális.
2019. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
2019. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nincs rendben, amit leírtál. Nagyjából akkor egészséges egy ember a bizalom tekintetében, ha egyensúlyban van az "egészséges bizalmatlanság" az "egészséges bizalommal". Ha túl közel engedsz valakit a magánszférádba, arra is ráfaraghatsz úgy, ahogyan arra is, mindenkiben ellenséget látsz. Javaslom, beszélgess el erről egy olyan emberrel, aki segíthet az általam említett egyensúly megkeresésében. Azt azonban tudnod kell, hogy a pszichológusnak nem feladata megoldani az emberek személyes nyomorát, ő csak az az ember, aki segít megtalálni a válságból kivezető utat. Ne tőle várd a probléma megoldását!
2019. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én egy selejtnek érzem magam.A természet törvényei és az evolúció szerint el kéne pusztulnom.

Ezért félek az emberektől,félek hogy meg akarnak ölni,mert egy vesztes vagyok

2019. nov. 30. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Te magadat gonosznak és szadistának gondolod, és bármikor ártani tudnál valakinek?
2019. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Paranoia.
2019. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Nem,de engem suliban is mindig kiközösítettek,vertek,elvették a kajámat

Az emberek világéletemben csak àrtottak nekem


Aztán elkezdem edzeni és megvertem a csávót aki zaklatott.Akkor rájöttem az erő mindenek felett áll és azóta csak az edzés érdekel.Mindem ember bántani akar és csak akkor tudok túlélni ha én vagyok a legerősebb!!!

2019. nov. 30. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Menj. El. Terápiára.
2019. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!