Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem féltek attól, hogy...

Ti nem féltek attól, hogy elrabolnak?

Figyelt kérdés

Pl.ha este nem nagy forgalmú helyen sétáltok.


Én 8-kor végzek a munkahelyemen és 3km-en keresztül egy főút mellett kell sétálni. Városi rész ugyan, de nappal se szívesen járok arra mert sok az érdekes ember. És elméletileg egyszer már egy fiatal felnőttet követett arrafele egy furgon, majd amikor elkezdett futni akkor megijedt és elhajtott.


2019. nov. 30. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom,de én örülnék neki,ugyanis semmi érdekes nem történik az életembe,annyira szürke..18L
2019. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel en is így vagyok, de arra nem vágyom, hogy elraboljanak és kivegyék a vesémet vagy prostitúcióra kényszerítsenek.
2019. nov. 30. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 19:21


Túl sok horror filmet néztél..

2019. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Őszintén én néha inkább erről "álmodozom". Az első válaszolóhoz hasonlóan valószínűleg azért, mert baromi unalmas, szürke életem van és legalább egyszer az életben foglalkoznának velem. Szánalmas dolog, tudom.
2019. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kész anyagi csőd lennék, kövér vagyok, mindenem zsíros és undorító vagyok meg tisztaságmániás. Én inkább attól félek, hogy poénból megkéselnek.
2019. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kollegaval nem tudst egyutt hazasetalni vagy elvitetni magad a kegkozelebbi forgalmasabb reszig?
2019. dec. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régebben halottam már ilyenről, sajnos nem jó vége lett,még a hírekben is benne volt és talán egy suliban is jártunk,kicsit sajnálom is bár állítólag ő saját maga szált be a furgonba,nem élte túl.

Régebben féltem aztán meg halottam ezt mitörtént szegénnyel, nyilván még jobban féltem, egyébként már nem félek mert már nem érdekel mi is lesz velem? egyszer úgy is el kell menni, nyilván azért ha rá ijesztenek az emberre akkor ösztönösen meg tud ijedni.

2019. dec. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van bennem egy félsz,mondjuk konkrétan nem attól,hogy elrabolnak,hanem,hogy megtámadnak,kirabolnak.

Bár ez külföldön történt velem,azért elmesélem;

Írország,Dublin.A helyiek mondták,hogy nem tanácsos késő este gyalog hazamenni,mert előfordulnak rablások,tűntek már el emberek is.Pont olyan helyen voltam,ahonnan egy kihalt szakaszon kellett hazamennem éjjel.Nem hívtam taxit.Sehol senki nem volt az utcán,egyszer csak jön egy elsötétített ablakú autó,lelassít mellettem(talán meg is állt,erre már nem emlékszem)de aztán ment tovább.Na ott azért nem voltam nyugodt...

2019. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!