Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a haláltól?

Ti féltek a haláltól?

Figyelt kérdés
Gondoltatok már rá? Egyáltalán a hétköznapjaitokban eszetekbe jut ilyesmi?

2019. jún. 4. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Az fél tölem😂
2019. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Egyszer mind meg fogunk halni.

Minden élőlénynek ez a sorsa. Mindenki a semmibe veszik.

2019. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A lassú haláltól félek inkább,
2019. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Mivel kisgyerekként elvesztettem édesanyámat, a halál onnantól kezdve az életem része lett… de sosem attól féltem, hogy én meghalok, hanem attól, hogy valakit elveszítek megint. Szülőként már más a helyzet, most a legrémesebb dolog előttem a gyerekem halála.

Ha a saját halálomat veszem, akkor nem magától a haláltól félek (hisz fogalmam sincs, milyen lesz, minek féljek tőle), hanem a halálom módjától (jobban örülnék egy gyors szívinfarktusnak, mint mondjuk egy éveken át tartó agóniának, amivel ráadásul a környezetemet is terhelem).

Szóval igen, eszembe szokott jutni, sőt van, hogy direkt eszembe juttatom, hogy ezáltal reálisan lássam az életemet, helyén kezeljem a dolgokat.

2019. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szeretteim halalatol jobban felek, mint a sajatomtol.
2019. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem különösebben foglalkoztat, nem nagyon gondolok rá, nem is félek tőle. A klinikai halált már átéltem kétszer is, az sem traumatizált. Én abban hiszek, hogy a halál után nem lesz semmi, de őszintén szólva nem is szeretném, hogy legyen. Szeretem az életem, de egy életünk van, de ez pont így van rendjén.
2019. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Morzsi007 ***** válasza:
61%
Ha fiatal vagy, akkor ne ezen agyalj. Valaki szerint, ha meghalunk, akkor kezdődik az igazi élet, de ezt nem tudjuk biztosan.
2019. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 32 évesen néha eszembe jut, de nem tudok vele mit kezdeni.
2019. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az oda vezető úttól félek.
2019. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!