Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit mondanál annak az...

Te mit mondanál annak az embernek, Aki arra nagyzol, hogy ő nem panelban lakik, hanem csúszózsalus házban és azt állítja az nem beton, hanem tégla? És ő nem panelproli.32N

Figyelt kérdés
Jövőre fog lejárni a hitel, és akkor elfogom adni a panelt. Első lakásom, az árából szeretnék az agglomerációban venni egy házat. Van ez az ismerősünk, aki imád panelprolizni és állítása szerint, ő Tégla házban lakik, a x. Kerulet közepén. Ezt arra alapozza, hogy az egyik válaszfal az tégla volt. Én a harmadik kerületben lakom, panelprogramon átesett lakásban, de kertesházban nőttem fel. Elkövettem azt a hibát, hogy az egyik beszélgetésben, azt mertem mondani, hogy én is ő is panelban lakunk. Természetesen nem így. Erre teljesen felháborodott, es azóta folyamatosan panelprolizik és azt állítja, hogy az ő szigeteletlen háza, amiben lakik, az jobb, mert a csúsztató zsalus épületbe, a 10. kerületbe, nem költöztek prolik. Mit tegyek? Kicsit unalmas már.
2019. dec. 1. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne törődj vele. Inkább azt meséld el hogy tudtál 32 éves korodraegy pesti lakást venni? Én megy 40 évesen anyámékkal lakom.
2019. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen szavakat használ, hogy panelproli azt elvinném sétálni Budapest néhány nagyon szegény szegletébe, meg az aluljárókba. Sok ember örülne annak is ha lenne mit ennie, nem hogy egy kis panelnak is. Az ilyen nagyképű embert le kell szarni. Törölgesse a hátsó felét a tégláival..
2019. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

X. Kerület = Kőbánya, ha már itt tartunk az sem a legmenőbb hely 😀

Egyébként bírom az ilyen embereket, ha egy picit bele gondolnának rájönnének hogy egy belvárosi lakás árából simán lehet venni agglomeracioban egy kertes házat… Tehát nem biztos, hogy a kertes házban lakó jobb anyagi körülmények között el.

2019. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A panel házgyárban öntött betonfalak, a csúszózsalu a helyszínen öntött betonfalak.


Ne folytass SEMMILYEN vetélkedőt ezzel az idiótával, akiből nyilván az irigység beszél. Egyébként 32évesen már illene tudni megválogatni az ismerősöket!

2019. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"a 10. kerületbe, nem költöztek prolik"

Hát persze, a hős utcaiak sem prolik, csupa nemes lélek :D

A 10 keres panelok az egyik leglepukkantabbak, megnyugodhat az ismerősöd, ő sem különb.


Kár vele vitába szállni, hagyd rá, igaza van, ezért költözöl agglomerációba, kész.

2019. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, megvalogatom kire áldozom az időmet.
2019. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
"OK boomer"
2019. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt kérdező is merőse az egyetlen proli. ha már mindenki használja ezt a szót, én is beleszőttem a válaszba :D

amúgy hagyd a pcsába, és ne foglalkozz vele, egyszer majd elhallgat.

2019. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem mondanék, mert 0 időráfordítást érdemel. Felsőbbrendűnek akarja magát érezni, jobb embernek, van ilyen. Ő dolga. Nem érdemes foglalkozni vele. Aki vitába száll vele, vagy bármit mond rá, arra reagálni fog, aki nem foglalkozik e szövegével és mondjuk rendszeresen találkoznak, előbb-utóbb abbahagyja, mert látja: nem ér célt.
2019. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!