Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az életben mindenér...

Miért kell az életben mindenért szenvedni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Mert ezt akarod.
2019. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Mert az élet már csak ilyen. De szerencsére két szenvedés között lehet csinálni izgalmas, jó dolgokat is.

Szóval van ilyen-olyan oldala.

2019. dec. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazán nem tudom, de a vallások is erre építenek, a szenvedésre próbálnak magyarázatot adni és a szenvedés miatt tudnak híveket gyűjteni.

Lásd az eredendő bűn miatt a földi szenvedés átmeneti állapot, halál után feltámadunk és a lelkünk a paradicsomba jut.

2019. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 1


Én biztos nem akarok,de mindenki azt mondja szenvedni kell a sikerekért,hogy az ember elérje a dolgait,el kell bukni,hogy tanulhassunk fel kell állni,hogy tovább mehessünk és szenvedés nélkül nincs semmi.Miért nem olyan az élet,hogy megcsináltad tök jó minden nem kell szenvedni semmiért sem meg hatalmas erőfeszítéseket tenni elbukni felállni?

2019. dec. 3. 10:41
 5/6 A kérdező kommentje:

# 2


Hát nekem most csak szimplán szar.

2019. dec. 3. 10:42
 6/6 A kérdező kommentje:

# 4


Igen ezt tudom,csak nem értem miért bugdácsolni az életben meg szenvedni,hogy elérj dolgokat mikor minden mehetne simán is.Bár tudom ilyenkor jön a szöveg ,hogy szenvedés nélkül nem tudná értékelni az ember azt amit elért.de akkor sem értem a földi élet lényegét meg kell szakadnod,hogy elérj egy szintet amit aztán vagy tudsz tartani vagy néha néha elbuksz.Aztán akárhogy is csinálod a végén meghalsz és az egész megy a levesbe,ok elértél dolgokat megszenvedtél értük sikeresség meg minden de a végén az egész kuka.Én így nem sok értelmét látom az egésznek,oké értem én,hogy szép emlékek meg minden de a végén az is törlődik.

2019. dec. 3. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!