Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontos számomra valaki és...

Fontos számomra valaki és ismerkedesi fázisban rakerdeztem hogy drogozik vagy drogozott e, bunkó voltam?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 08:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megsértettem,úgy vettem észre,de manapság már nem lehet tudni!Kórhazban van egyebkent most is,segiteni akarok rajta,mert megkedveltem és nem szeretnék a temetésere menni?
2019. dec. 4. 08:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Az nagyban függ hogy miért kérdeztél rá?Vannak erre utaló jelek eseteg?Az ember talán nem ezzel szokta kezdeni az ismerkedési szakaszt,ha valaki mondjuk tőlem megkérdezné kicsit furán néznék de nem sértődnék meg.
2019. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2019. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem bunkóság, hiszen azt válaszol, amit csak akar.

Azért drogtesztet ne kérj tőle!

2019. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szövegkörnyezettől is függ. " Ildi vagyok, szoktál drogozni?" Ez így elég zorall. De ha amúgy kedves vagy, és aggódva kérdezted, meg segíteni is akarsz, akkor inkább nemes gesztus.
2019. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Alap kérdések ismerkedéskor:

Felmerül a kérdés: lenne kedved meginni egy kávét?

Kiderül, hogy fogyaszt-e vagy sem, ha nem akkor bele megy más ital elfogyasztàsàba, ha szeretne veled elmenni.


Majd következnek a számomra alap dolgok:


Pl én nemet mondok a kávéra, mert nem fogyasztok, de fejet hajtok egy forró csokira vagy teára, üdítőre.

"Szóval te szereted a kávét."


Alkoholt fogyasztasz? Cigizel? Drog?


Semmi sértő nincs benne, főleg ha valaki nem élt/él ilyenekkel.


Mosolyogva már a kávénál fel sorolom:

Se kávé, se alkohol, se cigi, drogot pedig elítélem.


Ha sértődött akkor minimum kipróbálta ...


Alig ismered, minek akarsz segíteni neki, főleg ilyen gyerekes besértődéssel (lehet csinálja is).

2019. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
30eves es nő!Nem beszel velem azota,megsértettem!
2019. dec. 4. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert aki egyszer már életében valaha kipróbált valamilyen drogot, az rossz ember? Más az, ha valaki párszor kipróbálta, és más az, ha valaki rendszeresen él vele!
2019. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Biztos haragszik ram,hogy én ezt felteteleztem róla!

Mindegy,már megtörtent!

2019. dec. 4. 09:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ennyire Terézanyáskodnod felette, mert azt sokan nem szeretik.
2019. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!