Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nekem ezek...

Mit csináljak ha nekem ezek az ismerkedési sémák, alapfeltételei teljesen ellentét a saját értékrendszeremmel?

Figyelt kérdés

olvasok a nőkről, ismerkedésről könyvet, trükköket, akkor csak nézek hogy úristen... menjek le ennyire?! Valahogy azt érzem az én értékrendszeremmel teljesen ellentétbe van, nem tartom normálisnak azokat a viselkedéseket férfiként, amiket leírnak.. De viszont a mai társadalomba ezzel lehet valamire jutni, ez az elfogadott norma.. De tőlem akkor is olyan távol áll.

Azért elég nevetségesnek tartom a dolgot, még külsőmmel sincs bajom, de az hogy csak így lehet kommunikálni mai nőkkel, kapcsolatba lépni.. ez elég bizarr. Ha ezt nem tudja az ember akkor egyedül marad. Jó.. Nem azt mondom hogy teljesen antiszociális vagyok, tudok beszélni ha kell, de azt tapasztalom h kb semmit nem ér, az ha én normálisan odamegyek egy nőhöz és elkezdek érdeklődni, vagy segítek neki vagy akármi.. Most tényleg ez van? Hódoljak be ilyen sémáknak, úgy h a családom nem ismerne rám, ahhoz hogy legyen egy barátnőm?


2016. nov. 15. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudnál példákat mondani? (Mit írtak, szemben a te véleményed.) így nem lehet megállapítani, hogy butaságot olvastál vagy esetleg te látod tévesen a dolgokat. (Nem feltételezem rögtön ezt, de mindkét eset egy lehetőség.)
2016. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!