Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért válthatom ki nagyon...

Miért válthatom ki nagyon hamar az emberekből azt, hogy elkezdenek titkolózni előlem?

Figyelt kérdés

Szeretek érdeklődni az ismerőseim felé, pl. most kollégiumban lakok, ha tudom valakiről hogy éjszaka mondjuk bulizni volt, akkor reggel vagy délelőtt megkérdezem tőle, milyen volt az éjszaka, milyen volt a buli, meg ilyeneket. De ha valaki mondjuk sportolni megy, akkor is érdeklődni szoktam, vagy kérni hogy meséljen róla.

Viszont nagyon látszik rajtuk, hogy irritálja őket. Idővel inkább eltitkolják ezeket már előlem. Pedig azt hittem az emberek szeretik, ha a másik érdeklődik, de nagyon úgy néz ki, hogy nem.

Mivel érhetem ezt ilyen hamar el náluk, mi zavarhatja őket ebben?

Ezek egyébként nem szoros baráti kapcsolatok, inkább csak sima ismerősök vagyunk, abból kifolyólag, hogy egy helyre járunk és néha beszélünk egymással.


2019. dec. 4. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik pletykás vagy.
2019. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne minden alkalommal kérdezd meg, főleg ne reggel. Gondolom, másnaposak. Nekem jól esik, ha érdeklődnek, hogy milyen volt, ahol jártam.

Talán az lehet a gond, hogy túl sokszor kérdezed, mást nem tudok elképzelni, mert elvileg ebben nincs semmi rossz.

2019. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része nem szereti a túl kiváncsi embereket. Nem értik hogy miért akarod tudni részletesen mit és hol csinálnak. Lehet hogy nem rossz szándékkal csinálod, de mivel nem vagytok közeli barátok, ezért ők úgy érrzhetik hogy belemászol a magánszférájukba.
2019. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!