Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Itthon mindig neztelen vagyok, nem tudok máshogy lenni. Főzni is meztelenül szoktam. Minden redöny lehuzva bent a konyha ablakon nem látnak be, mert tejes üveg.

A wc-nél van nagy ablak ott szellöztetek v kicsit felnyitom a redönyt.

Lehet valami bajom van, de bárki jön postás szomszéd akkor pl felveszek egy köntöst és résnyire nyitom az ajtót.

De rajtam kivül az egész családomban nincs ilyen senki sem volt ilyen nem láttam nem tanultam rl. Már nagyon kicsiként is csak meztelenül voltam hajlandó aludni. Aztán máshogy nem megy az itthon lét. Páronat rászoktattam de ő boxerben van azért v polo

De én csak anyaszült meztelenül tudok lenni és tevékenykedni... Munkában meg máshol nem zavar a ruha de otthon instant pucéran kell lennem v megbolondulok max a selyem köntöst viselem el télen meg a pamutot.

Gyerekeket is szeretnék majd de akkor valahogy át kell gondolni az életvitelemet de ez odébb van h anya leszek.


Most bolond vagyok? Vagy egy rejtett nudista.

23/N



2019. dec. 4. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Én az első tippedre szavazok.
2019. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát bolondos biztosan, de nem orvosi eset :D
2019. dec. 4. 14:13
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem csak faszhiány. Invitáld be a postást.
2019. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mooti ***** válasza:
89%

Azzal, hogy meztelenül vagy otthon semmi baj. De nem èrtem, higy mièrt vannak lehuzva a redõnyök. Kell a termèszetes világosság. A napfény, mèg télen is.

Ha otthon termèszetes a meztelenség, akkor ne zavarjon ha valaki meglát. Vállald fel, hogy textil mentesen érzed jól magad. Hidd el sokan vagyunk így. Én is amikor tehetem max egy papucs van rajtam. Nem gond, ha valaki meglát. Persze általában ha csengetnek felkapok egy köntöst, de nem egyszer volt, hogy elfeledkeztem és úgy nyirottam ajtót. Akkor mi van.

Ne szégyeld ezt!

Szerintem bellül naturista vagy csak nem vallod be magadnak.

47/F

2019. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen csak nem akarom, hogy bepereljenek v valami v feljelentsenek.

Pláne ha megszolal a szomszéd gyerek: a néni multkor meztelenül volt az ablakban...

Elfogadom h másoknak ez nem normális. Mondjuk a neten se szivesen találkoznék a didijeimmel. Pláne a páromat se akarom leégetni.

Oké nö vagyok de ugyan olyan megbotránkoztato tud lenni ha nem toleráns ember látna meg.

Szal ezt itthon igy kiélem :/

2019. dec. 4. 14:41
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is nagyon szeretek otthon meztelenül lenni, úgy is főzök, takarítok stb. A függöny nagyon vékony, átlátszó fehér, hát remélem nem látnak be, mert elég közel vannak a szomszéd lakások. :D Szerintem ebben nincs semmi, sok ember így érzi jól magát. Vagy ha ruhát kell felvenned rosszul leszel lelkileg/fizikailag? :D
2019. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kettős érzés mert egyszerre akarom melegiteni védeni a testem aztán meztelenkedni :D

Ezért imádom a nyarat akkor lehet a lábam is szabadon.

De érdekes h pl nyáron is takaróval alszom

😅

2019. dec. 4. 14:46
 8/17 mooti ***** válasza:
0%

A 2012. évi II. törvény 192. §-a szerint "Aki a közterületen, nyilvános helyen vagy közforgalmú közlekedési eszközön a közerkölcsbe ütköző magatartást tanúsít, szabálysértést követ el"


Tehát közterületen, nyilvános helyen, közforgalmú közlekedési eszközön.


A saját kertem, házamban, lakásomban ezek közül egyikbe se illik, így nem is lehet szabálysértést elkövetni, ha ott meztelenkedsz.

2019. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Társasház belső folyósó
2019. dec. 5. 00:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Az első feleségem is ilyen volt,bár nála ez összekapcsolódott a telhetetlen szexuális étvágyával is.Én olyan szégyenlős voltam,hogy még a strandon se vetkőztem,ez mellette teljesen feloldódott,már én sem hordok ruhát,ha vendégeim vannak akkor is csak törölköző van előttem.
2019. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!