Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Itthon mindig neztelen vagyok, nem tudok máshogy lenni. Főzni is meztelenül szoktam. Minden redöny lehuzva bent a konyha ablakon nem látnak be, mert tejes üveg.

A wc-nél van nagy ablak ott szellöztetek v kicsit felnyitom a redönyt.

Lehet valami bajom van, de bárki jön postás szomszéd akkor pl felveszek egy köntöst és résnyire nyitom az ajtót.

De rajtam kivül az egész családomban nincs ilyen senki sem volt ilyen nem láttam nem tanultam rl. Már nagyon kicsiként is csak meztelenül voltam hajlandó aludni. Aztán máshogy nem megy az itthon lét. Páronat rászoktattam de ő boxerben van azért v polo

De én csak anyaszült meztelenül tudok lenni és tevékenykedni... Munkában meg máshol nem zavar a ruha de otthon instant pucéran kell lennem v megbolondulok max a selyem köntöst viselem el télen meg a pamutot.

Gyerekeket is szeretnék majd de akkor valahogy át kell gondolni az életvitelemet de ez odébb van h anya leszek.


Most bolond vagyok? Vagy egy rejtett nudista.

23/N



2019. dec. 4. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled,ez normális.
2019. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg annyit lehet megjegyezni, hogy nem vagy környezet/rezsitudatos, mert a ruha nélkül többet fűtötök és többet ég a villany a lehúzott redőny miatt.


Egyes autisták szoktak olyan furcsa érzékekkel rendelkezni, hogy nem bírnak egyes ruhaanyagokat. De nem hinném, hogy ők gyakran nudisták emiatt...

Nyáron mehetnétek olyan közösségbe, akiknek nem csak a strandra korlátozódik a naturizmus. De gyerekkel én azt is abbahagynám.

2019. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Társasházi lakásban amit irtam is hogy folyósóra néz az ablak mégis honnan jönne fény? :d pláne összel télen.

Nem tudom azért volnék autista mert az egész lakásban csak egy helyen ég a lámpa ahol egyedül ott vagyok akár galéria vagy a konyha?

Ezt kissé eltúloztad

2019. dec. 11. 12:43
 14/17 anonim ***** válasza:

Attól még nem hinném, hogy autista lennél, de én a ruhák nem bírása miatt írtam, hogy van ilyen is, nem a fény miatt. Csak kapcsolódik a ruhákhoz, ez ennyire túlzás?

Bocs, nem figyeltem, hogy ez belső folyosó, de a redőnyből arra következtettem, hogy azért van ott valamennyi fény.

2019. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Talán nem szeretsz mosni! Így megelőzöd a pucérsággal! 😄
2019. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

nagyon sokan vagyunk akik otthon , lakásban kertben , udvaron meztelenül vannak.

Ez egy természetes dolog , nudizni , meztelenkedni jó. Csak bátran , és köszőntelek közöttünk

2019. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg exhibicionista vagy.
2020. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!