Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ér az utcán egy szőke...

Miért ér az utcán egy szőke nőt több atrocitás?

Figyelt kérdés
Egy barna haju ugyanugy oltozkodo, testfelepitesu not szinte soha, az esetek max 10 szazalekaban. Viszont egy normalis testalkatu, feloltozesu not az esetek 90 szazalekaban er valamilyen atrocitas ferfiaktol? Miert? Csak azt ne mondja senki, hogy nagykabat, nadrag k...nak szamit.
2019. dec. 4. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert az emberek parasztok. Amikor szőke voltam, velem is ez volt. Barna vagyok, a kutya sem foglalkozik velem iylen szempontból :D.
2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztalom. Amíg sötét hajam volt azt se tudta senki, hogy létezem. Simán elsétálhattam bárki mellett beszólás nélkül. Na amióta szőke vagyok minimum köszönnek, de ennél durvább, hogy orális szexel kapcsolatos beszólásokat kapok mellé.
2019. dec. 4. 21:57
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

atrocitás (főnév): Erőszakos cselekedet, amely felháborodást kelt jogtalanságával, durvaságával; kegyetlenség.



köveket dobálnak utánad vagy mi?

2019. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi alapján készült ez a statisztika? :)

Én barna hajú vagyok, de szó szerint napi szinten kapok megjegyzéseket...


Amúgy az még véletlenül sem lehet, hogy jobban áll a szőke haj, emiatt jobban néztek ki, és ez lehet az oka? :D

2019. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
3# Vigyázz, mit mondasz. Valahol már a tárgyiasító nézés (!) miatt perelni lehet :D
2019. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Barna vagyok és már kötött belém ffi, csak úgy, mert elmentem mellette. Egyedül ki se merek ülni a parkba, mert mindig megtalál vmi őrült stb... nem hinném hogy ez hajszínfüggő
2019. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is barna vagyok, mégis bárhova megyek akad "udvarlóm".
2019. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
az hogy pár paraszt füttyög az utcán az mióta attrocitás?
2019. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nincs ilyen jellegű problémám
2019. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"az hogy pár paraszt füttyög az utcán az mióta attrocitás?"


Én 20 éve, 12 éves korom óta annak veszem.

2019. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!