Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön élők, titeket ért...

Külföldön élők, titeket ért atrocitás magyar emberektől?

Figyelt kérdés
Gondolok itt lehúzásra, kunyizásra, irigysgére, kihasználásra.

2019. szept. 22. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen magyar emberrel se találkoztam idekint (Írország).


22/L

2019. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Volt egy hosszú sztori tömören a következõ. Londonban egy nagyon tâvoli ismerõsöm râmírt mert kiadó szoba volt a házunkban, hetekig üres volt, õ kibérelné, de messze lakik ott fel kell mondania nincs pénze depozitra vârnia kell stb. De mondom ez hetekig ment. Majd nem írt, eközben ugye meg volt hírdetve.

Jött egy román csaj, kivette a szobát ami egyébként nem rajtam múlt, én is csak béreltem ott. Beköltözött majd megjelent a magyar csávó egy nagy rakás cuccal, hogy jönne oda. Mondtam neki h késõ nem erre orrolt meg figyeld: azt akarta, hogy én dobjam ki a romàn csajt a szobából, amikor õ már kifizette a lakbért meg a depozitot meg már napok óta velem lakott, jóba lettünk, meg amúgy sem én döntöttem kié lehet a szoba, csak meghírdettem, tehát nem voltam hajlandó kirakni a csaj szűrét.

Na onnantól én lettem a romàn qúró bennem ennyire nem lehet bízni a szavam semmit nem ér egy szar ember vagyok ha tükörbe nézek köpjem magam arcon ilyen magyar vagyok stb.

Romàn csaj a mai napig barátom az a g. Ci meg vissza sem köszön az utcán.

2019. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a buta általánosításokat. Ki találta ezeket ki? Soha nem tapasztaltam ilyet, akikkel találkoztam, tök kedvesek voltak, bár én is mindenkivel normálisan viselkedem. (London)
2019. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg nem volt ilyenben teszem :) Írország.

Elég sok magyart ism...

2019. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En USAban elek es ezen a reszen keves magyar van. Nem talalkoztam sok magyarral de ok mar evek ota itt vannak, csaladjuk van, nem az en munkamra irigykednek meg nem szobat akarnak berelni :D

4 magyarral talalkoztam iden, 2 egy idos hazaspar mar 60 eve itt vannak. Masik kettovel pedig egy fesztivalon talalkoztam es hivtak magyar talalkozora.

Ennyit a lehuzasrol :D

2019. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Más egy olyan magyar, aki kijut az államokba, és más egy olyan, aki eu-nak köszönhetően átugrik a zosztrákokhoz' mosogatni.
2019. szept. 28. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Magyar landlord 1:

Lebeszeltuk a szobat, megneztuk. A koltozes napjan egy masik hazba vitt el, mondvan, hogy a mi szobank mar nem aktualis. Ebben a hazban 2 hetig birtuk mert minden este a bunko honfitarsak uvoltettek a zenet, olyan kosz volt, hogy kb retegekben jott le a kad oldalarol es amikor meghallottam az egyik ott lakot, hogy vett furdoszobai papucsot, akkor legszivesebben pofan vagtam volna, hogy talan takaritani kellene.

Amikor visszakertuk a depositot, nem adta vissza, mondvan 1 honap a felmondasi ido. Sajnos papirokat nem irtunk ala.


Magyar landlord 2:

Egyik hetrol a masikra beallitott, hogy megemelte a lakbert. Mi akkor kikoltoztunk, de baratnom maradt. Par hettel kesobb jottunk ra, hogy a tulaj eladta a lakast, szoval o csak minel tobbet ki akart facsarni belolunk.


Magyar landlord 3:

Amikor bekoltoztunk, akkor azt mondta, hogy az internet 1 heten belul meglesz. Ezt elhuzta kb 5 honapig, utana egy olyan elofizetest valasztott, hogy ilyen sebesseg kb 1998-ban volt Magyarorszagon.

Amikor romanok koltoztek be 2 szobaba, hoztak magukkal az agyi poloskat, vagy nem tudom mi tortent, lenyeg az, hogy ezzel se volt hajlando foglalkozni, csak amikor mar minden szobara atterjedtek.


Magyar fonok

Teljesen kihasznalt, hazudott az allasrol, szivatott es kb minden szavaban lenezes volt.


A tobbiek azok normalisak voltak, de igazabol kerulom a magyarokat, szoval nem talalkozom sokkal. Nem azert jottem ki, hogy itt Angliaban is magyarokkal vegyem korbe magam.

2019. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!